2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

7.gündeyım kaynanamda kalıyorum testim mestim yok yanımda zaten atesde olcmuyorum mememı flnda sıkmıyorum parmak ta atmıyorum oylecene beklıyorum
niye kaynanadasın ki tatil keyfimi aman boşver pasta börek kısır yapın çay kaynananla keyif yap niye sıkılıyon biz kafayı yedik zaten benim daha edetim bitmedi bugün 5 tane test aldım allahım galiba bagımlı oldum resmen

Karalar bağlayıp otursan daha mı iyi ne güzel işte full motivasyon yeni aya hazırlık

Luteal faza geçmişsin canım yumurtlama sonrası yani bekleyiş dönemi
Ateş tablolarını sonradan da güncelliyorsunuz, ben hergün atıp duruyorum ona göre atmayın rahatsızlık vermeyim

Ateş tablolarını sonradan da güncelliyorsunuz, ben hergün atıp duruyorum ona göre atmayın rahatsızlık vermeyim
Yok canım diğerleri bağlantı kuruyor güncelliyor ama senin verdiğin kalmış yerinde sen bidaha atsana seninkinde bir sıkıntı olmuş yazım şeklide farklı duruyor zaten diğerleri gibi deiil

Ooo sen ıssız kadın olmuşun kv ile anlaşabiliyorsanız ne güzel ya. Hemde kocan yokken kalıyorsun

ya valla oğlum olmasaydı evde kalırdım kafa dınlerdım misler gibii. Ama sabah kalkcam sabahın 7.30 ugunda cocugu uyandır gıydır kaynanama goturcem e aksam almaya gıdıcem otur yemek ye dıcek kocam yok dıye alıp eve gıtmek cocugu bıdaha zulum.dedım uc bes gun barı sıcak yatagından kalkmasın soguga cıkmasın ıdere edeyım dedım.Kaynanmla sıkıntılarımız oldu zamanında ama suan ıcın sorun yok cok sukur onda kalırken bana kıl kapmazsa ziraa cunku cok hasta oldugum ıcın hazır yemege oturuyorum kalkıyorum tezgaha kadar goturuyorum en fazla yardım edemedım pek yanı oda olsun kızım olsun sen yat dınlen dıyor ama ıcınden ne dıyordur onu bılemem D: cuma gunu donucem evıme
Rahat rahat yatıp dınlenemmıyorum mecbur 10 10bucuga kadar oturuyoruz cay sohbet bılmem ne neyse kaldı ıkı gece dayanben
Bendede 5 kaset ıkı predıctor var heray delı gıbı yaptıgımdan yenılıyorum bu ay kalanlar bunlar yenı almadım henuz

Araç çubuğundan kopyalama mı yapıyorsun orda çart mart bişeyler vardı bende yaptım ama hayırlamıyorum rastgele tutturmuşum
Paylaş var ordan giriyorum link kopyala çıkıyor ona basıyorum

En mantıklısını yapmışın Napalım canım biraz idare ediversinler torunları için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…