2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba bende yeni katıldım aranıza yardımcı olursanız sevinirim adetime 2 gün kala beta 38.8 çıktı adetimin ilk gününün akşamı ise 124 çıktı ve ertesi sabah sağlık ocağına gittim bildirmek için orda da test yaptılar ve bugün açıklandı sonuç 147.7 çıkmış akşamdan sabah sizce azmı yükselmiş bilgi verir misiniz bana kafam karıştı
Canim 2 gunde 2 kat artmasi lazim. Bir sikinti yoktur Allahin izniyle 🤗

Kızlar uykudan kaç kere ateşler basarak uyandım sanki menepozlu gibi oluyorum yine yumurtlama dönemim ateş ölçerim yok enfeksiyon da ağrı sızı olur ya aynı öyle sırtıma vuruyor bu nedir sizce ya enfeksiyon mu yapıyor yoksa yumurtlama mı yakın ya da yumurta mı çatlıyor sizce 😭😭
Ilk duşukten itibaren yani gecen şubat ayindan beri her yumurtlama ve adete yakin o ağriyi yaşarim rahatsiz etmiyor ben hormonlara bağliyorum insallah sizinde yumurtlamadan kaynaklidir😊

napim ya bu ay olsun diyorum 17 18 şubat batım 14 şubatta öğrensem ne güzel olur eşime süpriz yaparım 😍hep hayalerrrrr
Yaa hayaller demee benimde gecen sefer sevgililer gunune denk gelmisti supriz yapamamistim ama bizim icin supriz olmustu 🤗

Yumurtlama sonrası demekmiş. Rahim içi bu dönemde kalınlaşmaya başlıyormuş bebek tutunabilsin diye. Eğer döllenme olmazsa regl ile birlikte bu rahim içinde oluşan tabaka atılıyormuş.
Teşekkür ederim detaylı yorumunuz için 😍

bende boşverdim eczaneye gittim imom omega aldım içinde herşey var folik asit d vitamini omega yagları bıde bal polen propolıs siparişi verdim bi kac tanede gitmişken gebelik testi aldım depoları duldurdum hadi şifa niyetine sütlü maydonoz buharıda yapacam tüm silahları kullanacam bu ayda olmazsa artık hastaneye gidecem tekrar😅🙏😒
Vitaminin içeriğine baktım da yok yok gerçekten çok iyi😄 şifa olur inşallah☺️

Hata veriyor yine her zaman yaptığım şekil onaylıyor
Charting home page sayfasında share tıkla. İkinci fotoğraftaki gibi bir sayfa çıkar. Hiç birini seçmeden aşağı doğru kaydır copy tıkla. Sonra buraya gel mesaj kısmına yapıştır

Eklentiler

• 7004C621-1BF9-406F-B6E7-D90F9ED9BE25.png
    7004C621-1BF9-406F-B6E7-D90F9ED9BE25.png
    123,5 KB · Görüntüleme: 32
  • C080BDE2-6B10-4982-B965-25CF95965049.jpeg
    C080BDE2-6B10-4982-B965-25CF95965049.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar benim ovu testleri gün geçtikçe siliklesmeye başladı pik göremedim bir türlü. Haftasonu test saatlerim kosusturmadan dolayı değişti. Pik olduysa sıvı alımından dolayı açık renk kalmış olabilir mi 🙄 çünkü ben haftasonu bekliyordum yumurtlamayı

Charting home page sayfasında share tıkla. İkinci fotoğraftaki gibi bir sayfa çıkar. Hiç birini seçmeden aşağı doğru kaydır copy tıkla. Sonra buraya gel mesaj kısmına yapıştır
Benim Android telefonum bende de böyle çıkıyor

Eklentiler

• Screenshot_20230125_112253_com.huawei.android.internal.app.jpg
    Screenshot_20230125_112253_com.huawei.android.internal.app.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 29
Yumurtayi gelistiriyor hormon dengenizi duzenliyor yumurtalarim yeterince gelismiyordu c life ile catlamayi bile fark ediyorum adetin ilk gunu sabah ve akşam yemekten önce kullanmaya basliyorsunuz yumurtlamanin 3. gunu birakiyorsunuz icinde çorek otu bal aslan pençesi civan perçemi ve hayit otu var.
Herhangi bir zararı yok değil mi yani bunu kullanırkende ovulasyon testiyle takip yapmalıyız

Bende bu kanı aile hekimliğinde verdim d vitaminine de bakmasını istemiştim burada bakmıyoruz dedi. Cidden ilgisiz ve tuhaflar. Bir şey söylüyorum sanki ilk kez duymuş gibi davranıyor
Artık d vitaminine sağlık ocağında bakılmıyormuş ben de özellikle onu istemiştim

17. Günüm bugün senin
21 oldu benim bugün de. Test yine silik,ateşim bı tuhaf olduğu için onu da yorumlayamiyorum acaba haftasonu pikti de geç test yaptığım için mi silik diye düşünmeye başladım. Sabah saatleri daha uygunmuş. Ya da sol yumurtalıklarim sıkıntılı çünkü 2 ay önce de 36. Günde regl olmuştum. Sıra solda yine

X