2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kızlar merhaba gruba ilk defa yazıyorum. sat 14 ocak bat 10 şubat... aslında son adet tarihi diyebilir miyim bilmiyorum. çünkü sıradan bir regl değildi. 8 haftalık bebeğimi kaybettim. kanamanın başladığı tarihti. kadın doğumcu zihinsel olarak hazır hissediyorsan beklemene gerek yok dedi. Şubat için hayırlısı dedik biz de... şubat ayında alacağımız güzel haberler olsun inşallah hepimizin gönlüne göre olsun.
Ekliyorum canım inşallah bu ay yeri dolsun hemen bebişinin 🙏

Of ben nerelere gıdeyım antıbıyotık ıce ıce bı hal oldum kulaklarım malesef ıyılesmemıs damlalarıma ve bı kutu daha antıbıyotıge devam etmem gerekmıs

Doktordan çıktım ama hiç iyi diğilim..bana diyor yumurtan çok olduğu için ilişkiye devam edin 1 hafta..hepsi çatlamamış..şimdi bende düşünüyorumki acaba aşılamayı yaparken yumurtam çatlamışmı..böyle olucaktısa neden ben aşılama yaptım bu kadar ağrı

Doktordan çıktım ama hiç iyi diğilim..bana diyor yumurtan çok olduğu için ilişkiye devam edin 1 hafta..hepsi çatlamamış..şimdi bende düşünüyorumki acaba aşılamayı yaparken yumurtam çatlamışmı..böyle olucaktısa neden ben aşılama yaptım bu kadar ağrı
Kaç yumurta vardı canım aşılama yapmadan önce ultrason ile bakmadı mı aslında çok yumurta olunca aşılama yapmak istemiyor kadın dogumcular

Dur bakalım canım. Mesela 4 taneyse yumurtan , 2 tanesi daha çatlamadıysa belki ilk ikisinden tutmuştur . Ama dediği gibi de değerlendirmeye devam et yinede . Allah ın izniyle bu ay olur inşallah

Dur bakalım canım. Mesela 4 taneyse yumurtan , 2 tanesi daha çatlamadıysa belki ilk ikisinden tutmuştur . Ama dediği gibi de değerlendirmeye devam et yinede . Allah ın izniyle bu ay olur inşallah
Aynen bencede ufaklar büyümüş onlar için diyor değerlendir

ıyıde hepsı tutarsa ne olcak.hangı dr a gıttın kı sen.adı neydı ıyı bı dr mu arastırdınmı?bu soruları onada sormussundur ınsallah canm

X