2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

yok dahılıyeye gıt kuzucum.tsh önemli birşey.inanırmısın dun benım annemınkıde 6.20 cıktı bugun dr a gıttı ultrason fln cekceklermıs yarın ılac verıyorlar galıba yarına bellı olur.cunku troıd hamıle kalmayı etkıleyebılır dusuklugu veya yukseklıgı.sen gıt ıcın rahatlasın.vıtamın işi kolay takvıye alırsın hemen yukselır o
Bende yarın gideyim o zaman içim sıkıldı ya.
İnternette düşüklüğü plasenta anomalilerine de sebep olur yazıyor. Benim gebeliğim ilerledikçe düşüş yaşanmış. Belki de bu sebeple kaybettim oğlumu. Doktorum bana her şey normal diyordu

Bende yarın gideyim o zaman içim sıkıldı ya.
İnternette düşüklüğü plasenta anomalilerine de sebep olur yazıyor. Benim gebeliğim ilerledikçe düşüş yaşanmış. Belki de bu sebeple kaybettim oğlumu. Doktorum bana her şey normal diyordu
kuzucumm ınternette yazan herseye ınansaydık hepımız kanserdk allah korusun.takılma boyle seylere.hamıleıkte etkılenır hormonlar bu herkes ıcın oyledır.bısey okuma,yarın gıdınce dahılıyecıye sorarsın etkılemıs olabılırmı dıye.

Gebeliğe de engelmiş zaten bu kadar düşük olması. Benim bunu acilen çözmem lazım
Ama doktorlarında neden bunu önemsemediğini anlayamıyorum benimde yüksek cıktı burda biçok kişi düşük yapmış tsh değerinden gerçekten cok kızıyorum bu kadar kontrolsüz nasıl olabiliyolar

kuzum sende son duurm nedır?ılaclarını bıtırdın mı ?yumoslar kac mm oldu ? mutlaka degerlendır bak o kadar hap ıctın.sankı oyle bısey okumustum ıyı degerlendıremıyorum gıbı? sevayd sevayd

Ya doktorum dünya kadar soru veriyorum..görüyorum sinir oluyor..bana hep tüp bebek diyor..valla bunu sormadım..ben şaşırdım kaldım
Cnm Bn aşılamayı spermi yumurtayla birleştirip döllüyorlar sanıyorum
Ama doktor ilişki önermiş
Bu aşılama neki ozaman?
Spermi zten yumurtaya aşılama dımı?

bebısım ben yazıyorum yıne hergun ıkı uc kelam ama hastalık pesımı bırakmadı hala cok kotuyum ıse basladım esım ıstanbula gıttı pazara kadar yok yum sonrası 6.gundeyım bıde
Çok geçmiş olsun yavrum yaa hastalık perişan ediyo insanı çabucak iyileş inşallah🤲🏼🤲🏼♥️

Cnm Bn aşılamayı spermi yumurtayla birleştirip döllüyorlar sanıyorum
Ama doktor ilişki önermiş
Bu aşılama neki ozaman?
Spermi zten yumurtaya aşılama dımı?
Öyle oluyor canım zaten..ilişki öneriyor doktorlar bazıları 2 gün bazıları 1 hafta..bende yumurta çok olduğu için dedi devam et ilişkiye ama ben devam etmek kararına geldim sonuçta aşılama yapılarken büyük yumurtalar çatlamış sonra 2 günde değerlendirdim yeter artık..kasık ağrılarım var kendimi zorlucam bu sefer hem eşimde hasta..dünden antibiyotik başlamış kullanmaya

X