2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar galiba yavaş yavaş yumurtluyorum bugün biraz dhaa koyu gibi geldi bi bakabilir miisniz neden bu kadar geö koyulaşıyor anlamadım daha koyu bekliyordum sizce koyulaşırmı yarına
İnnovitada al canım o çok net çıkartıyor, innovitaya göre yorumlarsam yarın bence pik olacak gibi görünüyor

merhaba hanımlar sizlere danısmak istedgim onemli bi konu var bilenler fikir sahibi olanlar bana yardımcı olursa cok sevinirim ben 1.5 senedir vajınusmus dum ve vajınusmusu evde eşimle beraber dilatör setiyle beraber daha yeni yendim 1 2 hafta kadar oluyır ama ben dilatörleri kullanırken aynı zamanda kayganlastırıcı jel ve uyuşturan vemcain sprey ile yaptım daha bunlar sayesiden yendim diyebilirim ve suanda da eşimle ilişkilerimde spreyi ve jeli kullanmaya devam ediyorum sormak istedigim allah sizce jel ve sprey hamile kalmama engel olur mu zararı olurmu sizce bunlar beni düşündürüyor bilginiz var ise yorumlarını bekliyorm acilen

Bence normal daha sağlıklı mesela geçen ay predictör yaptım çizgi vardı ama kanda negatifti şimdi evde laboquick var ama zaten ocak ayında boş geçtik

Bende ilk zamanlar zorlandım jel kullandım ama internette doktorların kendi sitesinde okumuştum bu tarz ek ürünler çok sağlıklı değil gebelik için mi bilmem öyle yazıyordu

Canım spreyi bilmem ama jel bende kullanıyorum maalesef umarım engellemiyordur

Canım spreyi bilmem ama jel bende kullanıyorum maalesef umarım engellemiyordur
İnşallah spreyi bırakıcam bende inşallah riske atmak istemiyorum jel içinde eczanelerde satılan ultoroson jeli daha saglıklıymıs onu öğrendim şu bazlı olduğu için onu alıcam inşallah seninde aklımda bulunsun

Hindistan cevizi yağı yazmışlar şimdi onu okudum bende canim

Bence biraz açılmış canım senin
Bugün çay içtikten 1-2 saat sonra yaptim sabah yapamadım normalde hep giderim ama bugün niyeyse hiç gelmedi yapamadım o yüzden belki çaydan mi acaba dedim. Yarın sabahki düzenden devam edicem ama yumurtlama olmayacak mı anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…