2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Her şeye değer ileride anlatırsın seni ne zorluklarla doğurdum anneye üf denmez diye

Kızlar galiba yavaş yavaş yumurtluyorum bugün biraz dhaa koyu gibi geldi bi bakabilir miisniz neden bu kadar geö koyulaşıyor anlamadım daha koyu bekliyordum sizce koyulaşırmı yarına

Eklentiler

• D9E0A84C-3E1F-4FA9-9A51-85870BF73A91.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 9AF34933-0F60-46BE-99C9-CB9A4A0EAFEF.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 44
neee gerçek mi bu

Eklentiler

• IMG_20230123_174332.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar galiba yavaş yavaş yumurtluyorum bugün biraz dhaa koyu gibi geldi bi bakabilir miisniz neden bu kadar geö koyulaşıyor anlamadım daha koyu bekliyordum sizce koyulaşırmı yarına
bence perşembe veya çarşamba piki görürsün balım

Canım benimki de böyle ama tam pik olmamış yarın falan yükselir bence seninki. Benim bugün açılmış gibi gelmişti rengi ama şimdi bakınca dünle pek farklı yokmuş gibi hep böyle kaldı benimki
Bunu kafaya takıp stres yaşadığın için gecikiyor bence yumurtlaman Kafanı rahatlat bir iki gün içinde olacaktır

Yok canım testler kesin sonuç vermiyor çok yanılttığı oluyor. Kesin sonucu kan testi verir

Ben o riski göze alamıyorum ya neleri karşılıyor ki değiyor
bebısım bes bın tl dıyor suan en dandık hastanede bıle dogum 15000 tldır kemıksız , 9 ay muayene tahlıl derken 20 olur kı bu mın dusuk butcelı bı hastanede bu fıyata varmı hala bılemem . Sıgortan anlasmalıysa medıcal park acıbadem vs cok guzel hastanelerde takıbını yaptırabılırsın dogumunu yapabılrsın kı bu hastanelerde dogum kac paradır kım bılır . Tabı sozlesmedekı sartları saglayarak hamıle kalabalırse bu gecerlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…