2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

bebısım bes bın tl dıyor suan en dandık hastanede bıle dogum 15000 tldır kemıksız , 9 ay muayene tahlıl derken 20 olur kı bu mın dusuk butcelı bı hastanede bu fıyata varmı hala bılemem . Sıgortan anlasmalıysa medıcal park acıbadem vs cok guzel hastanelerde takıbını yaptırabılırsın dogumunu yapabılrsın kı bu hastanelerde dogum kac paradır kım bılır . Tabı sozlesmedekı sartları saglayarak hamıle kalabalırse bu gecerlı
Ben yapamam bunu o zaman ☺️ Ne zaman hamile kalabilirim hiç bir fikrim yok

Bunu kafaya takıp stres yaşadığın için gecikiyor bence yumurtlaman ☺️ Kafanı rahatlat bir iki gün içinde olacaktır
Ya rahat olduğumu düşünüyorum ama bilinçaltı galiba 😂 bir an önce olsun bitsin de artık geriye doğru sayayım derdindeydim asssla olmuyor bu sefer de 😅

Aynen değişiklik iyi de benim gözüm ağrıdı cidden. Midem bulanır tam odaklayamadığım şeylerde. Küçük kareli şeyleri de odaklayamam. Ünide sınıfta 60 tane erkek var çoğu kareli gömlek giyerdi sınıfa girdikçe deli olurdum tişört giyinin derdim😂😂

Canım benimki de böyle ama tam pik olmamış yarın falan yükselir bence seninki. Benim bugün açılmış gibi gelmişti rengi ama şimdi bakınca dünle pek farklı yokmuş gibi :KK43: hep böyle kaldı benimki
Bence biraz açılmış canım senin

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim gunaydin kusum. Of ya manyetik muayene odamız var beni onay vermem için çağırdılar bir numuneye. Odayı ben kurdum yazılarını ben astım unutmuşum kapıda kocaman hamile riski olanlar ve hamilelik düşünenler giremez yazıyordu. Yazıya takılı kaldım 7 kişi gözüme bakıyor tugba hanım gelmeyecek misiniz diye 🤣 Allah tan eleman akıllı çıktı severim de kendisini. Tugba hanım akım yok şuan kapattım dedi diğerleri neden ne alaka falan dedi. Ay insallah anlamamislardir çok dedikoducular. Elemana da dedim henüz yok ama risk gördüm teşekkür ederim kimseye birsey deme dedim.
Günaydın mühendisim😍 En azından seni anlayan biri olmuş hiç sıkıntı etme kimseyi de duyma zaten gerekli net cevabı vermişsin canımm🌺
Bu arada topiğiniz hayırlı olsun. Bol bebişliii gebelerle dolu Şubat sizinle olsunn canlar🥰🥰

X