Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kız hemde ne grip geçirdim bildiğiniz kovid gibi bişeydi bu 2 gün baygın yattım böyle bişey olamaz ya kızlar çok iyi korunun valla sakın yakalanmayın ben bilseydim ki bu kadar ağır bu ay askıya alırdım çocuk işini gene kocama yanaşmazdım 😂
Abooww bunu sen dedıysen demekkı cok hastaydın aşkım🤣 çok gecmıs olsun kıyamam🥲😘

Valla askm dr um dedıkı prowomenın gelıstırılmıs haliymiş bu.içeriği daha zengınmıs ve daha kuvvetlıymıs.bıde bunu deneyecegım.ıns vesıle olur🙏
Yaaa bende imprly bitince yine prowomen alayım diyordum bunumu alsam acaba bu kaç para 😂 zaten doktor bana 3 ay kullan demişti 1 kutu daha alırsam tamamdır😂

Abooww bunu sen dedıysen demekkı cok hastaydın aşkım🤣 çok gecmıs olsun kıyamam🥲😘
Kız cidden çok hastaydım bak kovid geçirdim ben onda bile bu kadar vücut ağrısı yaşamamıştım bildiğin kemiklerim sızlıyordu 😂 kocam boşuna bana yanaşma demiyormuş😂😂

Yaaa bende imprly bitince yine prowomen alayım diyordum bunumu alsam acaba bu kaç para 😂 zaten doktor bana 3 ay kullan demişti 1 kutu daha alırsam tamamdır😂
Kuzu sen ımprly ı dıyınce arastrdım ıcınde ınosıtol yok onun.prowomende 500 mg bunda 2000 mg var.bundan bı al dene ya.nasıl olsa doktor onerdı.aynen dedıgı şu spermın ve yumurtanın bulusmasını kolaylastırır sonrasındada rahme tutunmasını dedı.eczaneden al ama ınternete guvenmıyorum.ıkısı 840 tlye geldı.denemeye deger bence

Eklentiler

• 079BBAE3-268C-4E2C-B9A3-E60AF5B1340E.jpeg
    079BBAE3-268C-4E2C-B9A3-E60AF5B1340E.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 36
Kuzu sen ımprly ı dıyınce arastrdım ıcınde ınosıtol yok onun.prowomende 500 mg bunda 2000 mg var.bundan bı al dene ya.nasıl olsa doktor onerdı.aynen dedıgı şu spermın ve yumurtanın bulusmasını kolaylastırır sonrasındada rahme tutunmasını dedı.eczaneden al ama ınternete guvenmıyorum.ıkısı 840 tlye geldı.denemeye deger bence
Kuzu benim doktor hiç eşimede önermemişti bu sefer eşimedemi alayım acaba ya. Aslında imprly ilacını tüp bebek sürecindekilere bile veriyolar mış içinde inositol nasıl yok anlamadım

Kuzu benim doktor hiç eşimede önermemişti bu sefer eşimedemi alayım acaba ya. Aslında imprly ilacını tüp bebek sürecindekilere bile veriyolar mış içinde inositol nasıl yok anlamadım
Valla kuzum benım esımın spermıyogramı cok ıyı cıktı herseyı.ama eşli verıyor dedıgım gıbı bunlar bırlesmeyı kolaylastırıyormus.denemekten zarar gelmez.bılmıyormkı sen dıyınce bı bakıyım dedım ıcerıgıne yokmus ıcınde

Valla kuzum benım esımın spermıyogramı cok ıyı cıktı herseyı.ama eşli verıyor dedıgım gıbı bunlar bırlesmeyı kolaylastırıyormus.denemekten zarar gelmez.bılmıyormkı sen dıyınce bı bakıyım dedım ıcerıgıne yokmus ıcınde
Kuzu benimde eşimin sperm sonucu çok iyi gelmişti ama doktor hiç eşli paket vermemişti bu ayda bunları alayım o zaman eşimede alayım

Kuzu benimde eşimin sperm sonucu çok iyi gelmişti ama doktor hiç eşli paket vermemişti bu ayda bunları alayım o zaman eşimede alayım
Al al bebişim.nıye onermedıyse sonucta vıtamın yanı guc verır kuvvet verır ıyce hızlandırır miniş spermleri🤣🤣

Eki Görüntüle 3192454
Benim ateş arttı baksana yumurtluyorum sandı uygulama ama yumurtlamıyorum bu başka bişi
Ben bu ateş tablosundan hiç anlamıyorum ki ya 🥲 ama ovulasyon testim bitti sipariş ettim tekrar döllenme gerçekleşirse çift çizgiye dönüyormuş regle doğru ben de o sekilde takip etmeyi planlıyorum

X