Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağrılarım var ve psikolojik olarak kötü hissediyorum çok heveslenmiştim ve şimdi bekleme süresi 3 ay denildi değişik bir ruh hali
Ben senin yerinde olsam bir adet gördükten sonra devam ederim bekleme boşa agrın olmazsa devam et korunma canım

İşte birseyler vesile oluyor ama kimine yarıyor kimine yaramıyor mu acaba kürler le hamile kalanlarda cok ama beni kötü etkiliyor hormonlarımi bozuyor
Burda okumuştum bende aktardan bir karism kullanms biri bende msj yazdm aktara hormon sonuclarimi istedi sonra bir daha dönüş yapmadı bende güvenemedm açıkçası oyle kaldı kısmet

Ya yorumları okudum da. Ne çok ayrıntıya dikkat ediyoruz değil mi kızlar? Sonra bakıyorum tek ilişkiyle bu tarz şeyleri zerre bilmeyen ve çat diye hamile kalan arkadaşlarım var çevremde. Vay anasını bee
Canım açık konuşcam ayakta 5 dakikada ilişkiye girip kalıyorlar yatmak yok ayak havaya kalkmak yok böyle ateş ölçmek yoj

Ağrılarım var ve psikolojik olarak kötü hissediyorum çok heveslenmiştim ve şimdi bekleme süresi 3 ay denildi değişik bir ruh hali
Çok normal hissettiklerin. Psikolojik olarak çok etkilenir insan.
İnşallah bir an önce toparlanırsın.
Sağlıksız bir gebelik ise ilerde daha zor olurdu. Teselli etmez böyle cümleler, farkındayım ama hayırlısı diye düşünmek zorundayız böyle şeylerde.

Canım hani belinin altına Yastık koy deniliyor ya bide ilişkiden sonra ayakları havaya kaldırıp yatmakta bir seçenek kimi doktora göre şansı artırır kimine göre saçmalık
Ben ikisini de yapmıyorum.
Sadece yatmaya devam ediyorum biraz daha. Bakalım hayırlısı.
Siz 40 yaşında mısınız? İlk çocuk mu olacak?

Ben 9 haftada kurtaj oldum hic korunmadim 1 kere regli gördüm diğer ay hamile kaldım yani eğer kendini çok kötü hissetmiyorsan korunma derim banada 6 ay korun demişlerdi

Kız bat günü geldi zaten yarın bat yarın da ateş yüksek çıkarsa kan vereyim diyorum yoksa kafayı yicem belirsizlik sevmiyorum ben ya kanda ds negatif görürsem oturur beklerim
Cnm belirsizlik kötü evet ama bnce kan verme
Değeri düşük öğrenince daha çok stres oluyo insan
Kaset test ile takip et

Ayakları havaya kaldırmak nedir ?
Canım hani belinin altına Yastık koy deniliyor ya bide ilişkiden sonra ayakları havaya kaldırıp yatmakta bir seçenek kimi doktora göre şansı artırır kimine göre
Ben ikisini de yapmıyorum.
Sadece yatmaya devam ediyorum biraz daha. Bakalım hayırlısı.
Siz 40 yaşında mısınız? İlk çocuk mu olacak?
aynen olursa ilk olacak bu ay da yok bakalım pco var bende hayırlısı inşallah rabbim sağlıkla en güzel zamanda nasip eder

Son düzenleme:
Aynen mantıklı düşününce kendimi rahatlatıyorum sağlıksız zateb ilerde daha çok bağlanırdın kaybetmek zor olurdu diye ama kalbe mantık işlemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…