Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 tane çok diğilmi ya, ben gunde 1 tane 5 gun içdim geçen ay durmadan yumoş üretiyorum, bu ay kullanmayalım doktor dedi
Canım yaştan dolayı 2 tane vermiştir belki bana ben 34 yaşındayım sen kaç yaşındasın. Samsun da bilinen bir dr a gittim özel de.yanlislikla 2 dememiştir heralde çünkü eşimde bende aksam 2 hatırlıyoruz:)

Ay çok özür dilerim artık hesap yapmaktan o kadar beynim durmuş ki beklenen tarihim yerine yumurtlama tarihini yazmışım sat 23 Aralık bat 20 Ocak olacak

ben de 89 doğumluyum, bilemedim, klomen zaten çok uyarıyo yumurtaları, ama doktor daha iyi bilir zaten

ben de 89 doğumluyum, bilemedim, klomen zaten çok uyarıyo yumurtaları, ama doktor daha iyi bilir zaten

İkimize de sağlıkla vesile olsun inşallah klomen :) biz bazı sebeplerden dolayı yeni bebek düşünmeye başladık. Ama 2018 senesinden beri regl 3. Gun testlerimi veririm her yıl. Olur aksi bir durum olursa tüp bebek falan yapariz diye. Excelde de takip ederim yıl yil yazarım. Hormon testlerim maşallah 2018 senesinden beri aynı seviyede hepsi güzel. Ama doktor yaşa bağlı yumurta rezervlerin küçük dedi. Belki bana o yüzden 2 tane verdi akşamları.
Önemli olan hormonların dert etme de dedi.
Bir de ben Dr a mümkünse ikiz olsa keşke daha da peşine düşmesem olursa 3. De Olur akisina birakirim stres yapmam dedim o yüzden de vermiş olabilir.

Kaç senelik evlisin. Ben mayıs 2017 de evlendim. Yaşlarımızda aynı senin için de dua edeceğim. Kariyer peşine çok düştüm. Çok şükür meyvelerini alıyorum ama bebek sevdası da bir başkaymış 2 aydır eşimle çok istiyoruz ilk ay onuruna bıraktık bu ay regl 3. Günüm Dr a gittik

inşallah iyi olur

Benim bildiğim en erken 13. gün bakmak daha iyi hem iğnenin erkiai girmiş olur hem se varsa gebelik testine yansıyacak kadar da b hcg oluşsun diye. 15.gün olursa daha iyi tabi ama 11. de yakalayanlar da var yakalasa da bu defa da acaba iğnenin etkisi mi diye kafa yakıyor

O da yoruyor ya bilmiyorum ne yapsam yarınki ateşime göre karar vereceğim sanırım canım. Yarın da ateşim yüksek çıkarsa veririm büyük ihtimalle. Ama düşerse ateşim gerek kalmaz zaten
Bnce bıraz bekle
Adet olursan boşuna kan vermiş olursun
O insanı daha çok üzüyor
İnşallah bebiş seninledir

Geçen yıl 12. Gün yaptım ve baya belirgin bir çizgi olmuştu doktoruma göndermiştim iğne etkisi bu zamana kalmaz kalsa bile böyle net olmaz demişti hemen beta testi verdim 100 çıkmıştı. Ama sizde haklısınız tabii ki 13 bekleyeyim en iyisi bu bekleyiş bizi mahvediyor gerçekten geceleri sabah edemiyoruz

evet ya en geçmeyen kısım maalesef. Olsun sonu bebişe çıksın yeter ki

Arkadaşlar birşey sorabilirmiyim yumurtlama testleri yumurtlama dönemi geçtikten sonra çoklu silik gösterir yoksa gene bir yoğunluk olurmu reglile 7 gün kaldı ama her geçen gün sanki koyulasiyor yumurtlame testi sırf meraktan yaptım anlamadığım içinde size soruyim dedim biraz garip bir soru oldu ama

Ben de hiç ateş takibi yapmadım canım . Çok geçmiş olsun bu arada. Evet biraz geriyor benim mesela tahminimden daha erken çift çizgiyi gördüm şaşırdım kaldım apar topar eşimle değerlendirdik benim de bu sefer biraz daha erken oldu tahminimden

Valla ya test yapsan bi dert yapmasan ovülasyon gününü görüyorsun ama streste yaptırıyor insana değişik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…