Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben de artık ondan şüphelendim ama oğlumu iki üç gün öncesi öğrenmiştim her gebelik aynı olur mu bilmiyorum ama yarın net olur artık her şey inşallah hayırlısı olsun
Her gebelik aynı olmuyo kuzum oğlumu bat tan 2 gün sonra öğrendim bu hamileligimi bat a 7 gün kala öğrendim. Erken öğrenmek de iyi değil bence çünkü psikolojik olarak kendimi aylardır hamile hissediyorum

Eşim yumurtanın ömrünün 24 saat olduğuna beni inandiramazsin milyarlarca insan nasıl ürüyor diyordu. Onlar bizi anlayamıyor

Iki aydr deniyorsan çok erken daha tabi bi ara ben en yakın arkadaşlarımla bile çok görüşmek istemiyordum çünkü her kafadan bir ses çıkıyor benim iyiliğim için farkındayım ama beni o muhabbetler nedense rahatsz ediyordu şimdi birazdaha iyiym

İkinciye zor ikna ettim üçüncüye tuzaklar kurmam gerek yaş 40 olmadan yaptım yaptım yoksa yeter gari
benim ikinciye iknaydi da 3. Ye ikna zor oldu Haziran dan beri işim kacaklara kalmıştı, son bikac aydir kaçak sayısı artmisti hop tutuverdi beni kundeye getirdin deyip durdu ilk ay. Şimdi iyice fikre alıştı , sağlıkla gelsin diye bekliyoruz Miniği

zaten çevre beklentısı bırazda bızı strese sokuyor canım.stres yapmamak lazım asla.ınsallah en kısa zamanda goruruz pozıtıflerı

Kızlar bu arada benim aile hekimliğinde rutin gebelik testlerimi yaptılar doktor tahlil yapılacak tür aralığını geniş tuttum vitamin eksikliği var mı onlara da bakılsın dedi. Sonuçlarım çıkmış hepsi güzel sadece demir birazcik az o kadar. Depolarimin dolu olmasını hamilelikten 3 ay önceden beri kullandığım ocean mummy ye bağlıyorum. Belki de kolay hamile kalmama vesile oldu. Bir de ben ayın ortasinda değil erken yumurtluyormuşum ovülasyon testi yardımcı oldu. Tam catladigi gün ilişki oldu eşim şehir dışında görevden dönmüştü. Sonraki 4 gün hergun değerlendirip dinlendik. İlişki sonrası bele yastık koyup ayaklarımı duvara dayadım en az 30 dk. Duşu sabah aldım ve sıcak su ile değil ılık olmasına dikkat ettim.Normalde sıcak duş severim . Taze meyve sebze et balık dengeli beslendim Cok süt içtim sokak sütü yani. O kadar.

Benim arkadaşım kanda da testte de göremedi sonra bi baktılar üç aylık hamile… anlamıyorum ama oluyor demek ki

Sağlıkla gelsin inşallah canım. Tatliş birer kizcemiz olsa ne güzel olur. Ama öncelikle herşeyin hayırlısını versin Rabbim.

Benim arkadaşım kanda da testte de göremedi sonra bi baktılar üç aylık hamile… anlamıyorum ama oluyor demek ki
Buna benzer o kadar çok örnek okudum ki. Yarın ateşim yüksek kalırsa kesinlikle şüpheleneceğim. İnşallah hayırlısı olsun beklemekten başka çarem yok

Her gebelik aynı olmuyo kuzum oğlumu bat tan 2 gün sonra öğrendim bu hamileligimi bat a 7 gün kala öğrendim. Erken öğrenmek de iyi değil bence çünkü psikolojik olarak kendimi aylardır hamile hissediyorum
Doğrudur kuzum ama inan böyle de çok zor car mı yok mu bu belirsizlik. Yarınki ateş çok önemli yüksek çıkarsa direkt kan

Yorumunuzu yeni gördüm dayanamayıp yaptım miratech erken gebelik testi ama belirti bile yok yani çok erken yaptığım için de olabilir bilmiyorum da

Kız bat günü geldi zaten yarın bat yarın da ateş yüksek çıkarsa kan vereyim diyorum yoksa kafayı yicem belirsizlik sevmiyorum ben ya kanda ds negatif görürsem oturur beklerim
Ben kasette çıkmayıp kanda cıkacagını düşünmüyorum kuzum nedense ya , gec dollenme va bısey olmadıkca ondan da emınız bakıldığında, Ertuğrul’da kaset poz cıkıp kanımda negatıf cıkmıstı ama tam tersını yasamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…