Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım betan o denli çok yüksek değildi sanki , neden kürtaj oldun onu anlayamadım, üzüldüm Kuzucum ya , Allah bekletmeden sağlıklısını versin inşallah size de ,
600e çıkınca tutundu dedi doktor kürtaj yaptı. Ben de sordum yapmasak beklesek diye ama yapmamız lazım git gide yükseliyor dedi. o an üzüntüyle oldum ama sonra kendi kendine düşmez miydi neden hemen yaptı ki dedim

Hiç deme kuzucum ya benim eşim daha yumurtlama döneminde hamile mısın diye soruyordu ne bileyim diyorum niye belirtin yok mi diyor diyorum daha erken belli olmaz ki ona rağmen her ay sorardı öyle erkenden

Canım kırmızılar gelene kadar umut hep var, @elifelif98 ti galiba adetten 2 gün sonra pozitif görmüştü, sağlıkla gelsin bebişin
Zaten yumurtlamadan 17 gün sonra test yapın diyolar canım inşallah görürsün 2. Çizgiyi fnd_50 hepimiz de görelim inşallahhhh amin

Canım bende hep his ederim dün gece saat 12de sol tarafıma aşırıbi agrı kırap kirdi daha sonra alt tarafa dogru indi agrı hala hafif devam ediyor uzanırken birşey yok ama dönerken yürürken his ediyorum aslında geçen ay kimyasaldı die bu ay kalmak için bişeyde yapmadım ilişki sonrası direk duş alıyordum agrı olunca bi şüpelendim yine

fnd_50 kuzum o işler hiç belli olmaz kuzenim kanda değeri baya yüksekti erken gebelik normal hepsini yapti cikmadi kiz reglisi 3 4 gün geçti normal sildikten biraz koyu çıktı kanada baya yüksekti bide 2 kızında da aynı şekilde ogrendi hatta ilk kızında 1 hafta geçtiği halde çıkmamıştı nasil oluyor bilmiyorum ama böyle durumlarda var tabiki

Bu sıcak suya inanmazdım bende bu ay denedim daha ılık suyla duş almaya çalıştım bende hic sevmem ve ise yaradı yani ben bu ay degisik bi kac şey uyguladım bunların ya hepsi yada birazı vesile oldu kimyasal oldu ama bu ay da hepsine dikkat edicem yine neyin vesile olduğunu bilemiyoruz

Tutunur canım öyle düşünme daha çok yeni yol alma aşamasında o minnoş daha üzülme
Aslında bir yerde okudum, korku yaşanınca bu dönemde daha iyi tutunuyormuş. Hatta ilk gece korkusu olup da ilk geceden hamile kalabilenlerin sebebi bu korkuymuş yazıyordu. Hayırlısıyla olur umarım

Sıcak su olayını bende duymuştum zararlı diye bi iki arkadsta yumurtlama dönemi sahunaya hamama gidin iyi geliyor hamileligimizi ona bagladk dediler karışık durumlar

Sıcak su olayını bende duymuştum zararlı diye bi iki arkadsta yumurtlama dönemi sahunaya hamama gidin iyi geliyor hamileligimizi ona bagladk dediler karışık durumlar
İşte birseyler vesile oluyor ama kimine yarıyor kimine yaramıyor mu acaba kürler le hamile kalanlarda cok ama beni kötü etkiliyor hormonlarımi bozuyor

Aslında bir yerde okudum, korku yaşanınca bu dönemde daha iyi tutunuyormuş. Hatta ilk gece korkusu olup da ilk geceden hamile kalabilenlerin sebebi bu korkuymuş yazıyordu. Hayırlısıyla olur umarım
Bak canım savascii duydun mu korkup annesine daha sımsıkı tutunurmuş için rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…