Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 9 haftada kurtaj oldum hic korunmadim 1 kere regli gördüm diğer ay hamile kaldım yani eğer kendini çok kötü hissetmiyorsan korunma derim banada 6 ay korun demişlerdi
Benimki daha da küçüktü o zaman garanti olsun diye diyor doktorum. Eşim de korkuyor bu süreçten sonra ortak karar verebilirsek deneriz o zaman

Ben değil canım keşke ben olsam aylardır bekliyorum daha pozitifi göremedim bi bayan konu açmıştı onu etiketleyip paylaşmıştım gerçekten ilginçti hemen adet öncesi hamile kalmış canım herşey nasip işte rabbim ol deyince oluyor
canım doktor bana bazen adette yumurtalar atılmaya bilirmiş dedi, benim adetin 3cu gunu sağ taraf atılmamısdı olgun yumurtalar vardı 18 mm

Kuzum sen ne yaptın degerlendırdın demı o haftayı gıttınmı bıda dr a .belkıde hamılesındır😊
ayın 4ü 18 mmdi, ama kalınlık azdı 4mm o yüzden pek ümidim yok, 1 boş 1 dolu değerlendirdik yine de her ihtimale, ağrıdan 7i çatlama olduğunu anladım, o günde değerlendirdik, dün test yaptım negativdi kasık ağrılarım geçdi felaket baş ağrım var

Kızlar merhaba reglimin 3. Gunu cumaydi Dr a gittim klomen verdi klomende 3. Günüm bugün
Akşamları 2 şer tane içiyorum takviye olarakta vinalac verdi Dr um. Günde 1 de onu içiyorum. Cumartesi çağırdı yumurtalarima bakacak inşallah minnos minnos buyuyorlardir.
2 tane çok diğilmi ya, ben gunde 1 tane 5 gun içdim geçen ay durmadan yumoş üretiyorum, bu ay kullanmayalım doktor dedi

Cnm belirsizlik kötü evet ama bnce kan verme
Değeri düşük öğrenince daha çok stres oluyo insan
Kaset test ile takip et
O da yoruyor ya bilmiyorum ne yapsam yarınki ateşime göre karar vereceğim sanırım canım. Yarın da ateşim yüksek çıkarsa veririm büyük ihtimalle. Ama düşerse ateşim gerek kalmaz zaten

Anladm canım nasip kısmet meselesi hayırlısıyla olsun da inşallah hepimizin 🤲🏻
Ben değil canım keşke ben olsam aylardır bekliyorum daha pozitifi göremedim bi bayan konu açmıştı onu etiketleyip paylaşmıştım gerçekten ilginçti hemen adet öncesi hamile kalmış canım herşey nasip işte rabbim ol deyince oluyo

fnd_50 fnd_50 kuzum o işler hiç belli olmaz kuzenim kanda değeri baya yüksekti erken gebelik normal hepsini yapti cikmadi kiz reglisi 3 4 gün geçti normal sildikten biraz koyu çıktı kanada baya yüksekti bide 2 kızında da aynı şekilde ogrendi hatta ilk kızında 1 hafta geçtiği halde çıkmamıştı nasil oluyor bilmiyorum ama böyle durumlarda var tabiki
Ama işte ben oğlumda 2-3 gün öncesinde öğrendim kaset testte. Her gebelik bir olur mu bilmiyorum ama bunda nasıl olur bilmiyorum kafam çok karıştı yarın çok kritik benim için. Ateşim düşerse gerek kalmaz zaten

Zaten yumurtlamadan 17 gün sonra test yapın diyolar canım inşallah görürsün 2. Çizgiyi 🤲 fnd_50 fnd_50 hepimiz de görelim inşallahhhh amin😂
Canımsınız surda birbirimizi görmeden etmeden kendimiz için istiyor gibi birbirimiz için istiyoruz ya iyi ki varsınız gerçekten hepiniz

Ama işte ben oğlumda 2-3 gün öncesinde öğrendim kaset testte. Her gebelik bir olur mu bilmiyorum ama bunda nasıl olur bilmiyorum kafam çok karıştı yarın çok kritik benim için. Ateşim düşerse gerek kalmaz zaten
Cnm bu ateş olayı nedir benimde adete 6 gün var anlımdan ölçtüm ama 36.4 çıktı yani gebelik olmuyormu bu değerlerde

Ben kasette çıkmayıp kanda cıkacagını düşünmüyorum kuzum nedense ya , gec dollenme va bısey olmadıkca ondan da emınız bakıldığında, Ertuğrul’da kaset poz cıkıp kanımda negatıf cıkmıstı ama tam tersını yasamadım
Ama şu var canım önce kana hcg karışıyor idrara en geç geçiyor. Böyle çok örnek okudum. Ateşime baksana benim kafamı kurcalayan ateşim zaten. Yarın adet günüm eğer bebek yoksa kesinlikle ateşin düşmesi lazım. 22de yumurtam çatladı 14 gün sonra 36. Gün adetin gelmesi lazım. Hiç şaşmaz. Yarın da 36. Gün. Yarınki ateş çok kritik benim için

X