Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız 11 liraya 4 gebelik testi kaçmış

Bende aynısını aldım ilk defa deneyeceğim. Kargo yola çıkmış 20 ovu 2 gebelik

Bende bu ay pikten 9 gün sonra öldü canim.
Gerçi benim de normalin 10-11 dir.
Havaların soğuması dan belki biraz sasti

Kızlar adetken rahim duvarı kalınlığı neden olur ?
Normalde ince olması gerekiyormuş ama bugün doktora gittim geç adet olduğum için rahim duvarın kalın dedi .
Adetin de geciktiğinden tam sökülememişsin bence demekki yoksa zaten adetle atılan pıhtılar falan rahim duvarı . Eğer gebelik olmadığından yerleşme olmadığından eminsen belki bu aya özel olmuştur

Senin ne zaman canım sat bat vesile olur inşallah allahin izniyle
Benim bat 15 ocak bu aydan umutluydum çok fazla belirtim vardı ama maalesef lekelenmelerim başladı. Adetim başlamak üzere. İnş vesile olsun hepimize yüzümüzü güldürsün canım. Senin nezaman bu ay ilk defa kullanacağım ben. Burada kullanan bir çok kişi memnun kalmış umut oluyor banada.

Kızlar ya ben çok fena hastayım grip felanım haliyle ateşim yüksek çıkıyor ama ovülasyon testi yaptım şimdi yumurta çatlamış muhtemelen ff programı doğru güne çizgi çekecek ama ateşi aldığı sınır yanlış olacak bu nasıl olacak şimdi?

Ayy gecmıs olsun bebegım kocandan bulasmaması mucıze olurdu zaten bol c vıtamını al barı bir hafta bır dolu bır bos yap sonra beklemeye koyul askım ates tablon yanlıs cıksads farketmez hıc kacırmadın nede olsa

Kızlar yumurtlamadan kaç gün önce ilişki olması gerekiyor hamilelik için sperm 3 veya 5 gün yaşar deniyor ama bu mümkünmü başına gelen varmı?

Kuzu bugünüde değerlendiririz yumurta yeni çatlamış çünkü ondan sonra biraz ara veririz artık. Zaten bu bebek sevdasına eşimden gribi kaptım yinede ikimizde çok istikrarlıyız valla hastalıktan ölüyoruz ama vazgeçmiyoruz

Kasımda gitmiştim em son camım, adet söktürücü verip yolladı tekrar gitmek istemedim o yüzden.. bu ay hastalıklarla falan geçti zannetmiyorum yerleşme olduğunu, geçen ay da böyle oldu ama adet gelmedi :/
Canım 2 aydır sadece lekelenme işe adet bitti bu ay bir hafta lekelendim sonra bir sonraki hafta bir başladı 13 gün falan adet gördüm. Doktora gittim bu şikayetler için herşeye baktı normal. Bir sürü sebep olabilir ama birşeye çok stres yapıp engellemiş olabilirsin diye yorum yaptı. Yani ihtimal varmı sende öyle bir dönemden mi geçtin acaba şimdide adet böyle 2 aydır bozulunca yasmine başlattı bir ay kullanıcam sadece. Sende git bir görün ya için rahatlasın.

Canım, sonunucun ne çıktı

Yok hıcbısey az once lavaboya gıttım baktmda.ama gogsumde bastırınca bı agrı vardı yok olmus sımdı az once baktımda.
Daha önceki adetlerinde mi böyle oluyor yani önce leke gelip sonra mı başlıyor. Kız yarın ateşinden belli olur bugünlü düşüş yerleşmedir belki hem senin testinde gölge gördüm ven sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…