Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Değerin kaç çıkıyor
5 ocak 15.1 11 ocak 47.4 bugun 61.5 kanamam kahverengı akıntım kasık agrım hıc bırı yok. Asırı gogus hassasıyetım devam edıyor. Rahmımde batma oluyor bıcak saplanması gıbı ara ara bayadır ama. 5 den 11 ıne yaklasık %50 artmıs gunluk. 11 ınden bugune %30.

Canım bir hafta bir dolu bir boş yap bırakma hemen. Doktor bana dedi çatlamadan sonra bir hafta bir dolu bir boş

Bat geçti mi peki? Kimyasal olabilir belki

İnşalalh canım benim inşallah sabah ateşini ölç bakalım belli olur ateş tablon varsa at bakalım canım
gelmedı hala regl bebısm.ates tablom bu ay cok garıptı ya.sabah uyandıgımdada gelmemıs olursa cok heycanlancam

Eklentiler

• 5207D982-A2BE-4002-9BF3-68E9491A9A7F.png
    124,9 KB · Görüntüleme: 41
Bat geçti mi peki? Kimyasal olabilir belki
Canım benım pcos var bende . Ekımde kımyasal gecırdım 3 kasımda kanamayla sonlandı. 30 kasım son adetım. 25 aralık falanda yumurtlama akıntısı gördüğüm tarıh. 29 unda kasık agrım oldu beta verdım 1.3 cıkmıstı. Yumurtlamadan sonra 14 gun sayarsak adey gecelı 4-5 gün oluyor.

Gebelik testi yaptın mı canım pozitifsen eğer kimyasaldır belki diyebilirsin

Canım elinde kan alma için verilen kağıt var mı o varsa halk sağlığından bakabilirsin sonuca oraya düşmüştür belki
Canım saat 16.00 gibi sağlık ocağına gittim dedim doktorum yok ama 2 gündür sonuç çıkmadı yardımcı olun diye elime kod verdi 6 haneli sonucu eczaneden çıkartabilirsiniz dedi sonuçta da Beta HCG raporu yoktu yani hepsi çıkmış bi o çıkmamış

Allah allah

Canım düşük kanaması uzayan bir kandır kesenin sıvısından kaynaklıymış yani normal kandan farkı o ve arasında şeffaf uzayan birşeylerde oluyor. Ve düşük savcısının tarifini edemicek kadar şiddetli olur. Ben düşük yaptığımda 24 saat neredeyse şiddetli sancılar çektim. Böyle birşey yaşamıyorsan düşük değildir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…