Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu ay adetten 4 gün sonra yumurtladim erken oldu normale göre adetime daha 14 gün var ama 2 3 gündür kasıklarimda ve belimde agri var sizce cok erken mi yumurtalamadan sonra hic gecmedi kasik ağrısı

Kuzum yerleşme kanaması felan olabilirmi adet olduğuna eminmisin

Ya ben erken olan lekelenmeleri regl olarak göremiyorum. Yerleşme kanaması da çok nadir yaşanan bir şeymiş. Hayırlısı olsun İnşAllah

Kasımda gitmiştim em son camım, adet söktürücü verip yolladı tekrar gitmek istemedim o yüzden.. bu ay hastalıklarla falan geçti zannetmiyorum yerleşme olduğunu, geçen ay da böyle oldu ama adet gelmedi :/
Bilemedim ki. Vitamin eksikliği mi var acaba?

Ümitlendirmek için söylemiyorum henüz kırmızı görmedin belkide yerleşme oldu bilemezsin ben adet öncesi test yapmıştım bir hafta öncesi negatifti sonra tam adet günümde leke geldi bende adet sandın halbuki yerleşmeymiş adetten bir hafta sonra testi çift çizgi görmüştüm. İnşallah seninde yerleşme olurda regli gelmez çifti görürsün

Canım yeeleşmeye uyuyor tarifin adetten bikaç gün olması lekelenme gibi olması ama ikisi de olabilir şuan , eğer yerleşmeyse sabah negatif görmen normal sen bikaç gün sonra bir test daha yap

Kuzum yerleşme kanaması felan olabilirmi adet olduğuna eminmisin
Akıntı var işte bebısm içinde kahverengı ve renksız karısık.bence adet ,atesımde düştü biraz ilk kez 22 gunde adet oldum bunuda yasamadım demem artık hayırlısı artık ne dıyım.sızlerın guzel haberlenızı beklıyorum ınsallah barı size sevıneyım melisaa93

Ay canım benım keşke Benım hıc umıdım yok ama inşallah oyledır cok tesekkur ederım
Tamam kuzu yapayım ıkı gun sonra bıdaha test ıyıce artmazsa kanamaya dönmezse sevayd

Ben bunun regl olduğunu kabul etmiyorum Teste devam edelim görelim

Kuzum valla ben yerleşme olduğunu düşünüyorum ya yarına kadar sökülmezsen eğer ihtimali çok yüksek

Canım bende Aralık ayında clomen kullandım gebelik oldu ama düştü biraz araştırdım üst üste iki ay içince kist olan çok olmuş oyüzden ocak ayında içmedim çünkü etkisi bir ay içince ikinci ayada sürüyormuş şubatta alıcam geri kalan 5 kapsülü ben böyle yaptım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…