Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetken rahim duvarı kalınlığı neden olur ?
Normalde ince olması gerekiyormuş ama bugün doktora gittim geç adet olduğum için rahim duvarın kalın dedi .

Bende aynısını yaşıyorum 10 gündür damla damla

Nereden aldın kuzum bu ay ben de mi alsam ahahhahaj sıkıldıkça bir şeyler deneyelim
Trenyoldan aldim canım carsamba gece siparişi verdim persembe korgaya verildi bugun elime geldi 1 gunde geldi resmen bu ay kimyasaldan ötürü belki geç veya erken yumurtlama olur belki olmaz hic diye takip etmek istedim bide şehir dışına cikcam tatilde o zamana kadar insallah pik olurda kaçırmam diye düşündüm 20 ovu 2 gebelik testi 129 tl 6 gebelik testi olanda 140 dı aslinda onu almadığıma pişman oldum

Nereden aldın kuzum bu ay ben de mi alsam ahahhahaj sıkıldıkça bir şeyler deneyelim

Ovu testi ben de mi alsam bu ay çok cıldırdım yumurtlama dönemi bilenler biliyor bir de maksat eğlence olsun zaman geçsin
Laboquick mi almalıyım innovita mı
ben ınnovıta kullandım bır ebe kullandım bu ayda laboquıck kullancam bakalım ne olacak

ben dolapta bıtane ılana denk geldım ıkıncı el sıtesı, 12 tane laboquıck 1 tane predıctor early su orj olanından ıkıtanede kaset test 50 TL

Ovu testi ben de mi alsam bu ay çok cıldırdım yumurtlama dönemi bilenler biliyor bir de maksat eğlence olsun zaman geçsin
Laboquick mi almalıyım innovita mı
Bide inovitada çizgiler genelde hep pembe kafam karışır diye vazgeçtim ondan bundan diğer cizgi cok silik oluyor yumurtlamada koyu oluyo ama inovitada baya baya aynı renk hep çok çok koyu olması lazım ben hepsini pik sanıp değerlendirirm diye vazgeçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…