Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benin bat 2 yada 3 subat ama lekelenmen var yerleşme kanamasi olmasin bende bu ay 4 5 gün önce lekelenme yaşadım hatta kesin regli gözüyle bakıyordum hamile olduğumu öğrendim benimki kimyasal oldu ama senin insallah bebisten olmuştur lekelenmeler test yaptinmi gebelik

Daha önceki adetlerinde mi böyle oluyor yani önce leke gelip sonra mı başlıyor. Kız yarın ateşinden belli olur bugünlü düşüş yerleşmedir belki hem senin testinde gölge gördüm ven sabah
kuzuuu korunmayı bıraktıgımızdan berı ve myom amelıyatından sonra ara ara boyle akıntıyla basladıgı oluyor.(eskıden hıc olmazdı)şimdi kontrol ettım hala bısey yok çook çook hafif kahve leke ve renksiz su gibi bi akıntı gelıyor peceteye hala.ayy askmm ıstermısın bıde yerlesme olsun4 saattır regl baslamayınca ümitlendim şimdi yaaa

Bu ay aynısını yaşadım.
Eşim gripti, yumurtlama dönemi mecbur birliktelik yaşadık, bende grip oldum hemde ondan daha ağır.
Ateşim de saçma sapan oldu bu yüzden.
3 gün sadece parol kullandım, her gün kötüye gidince doktora gittim ilaç yazdı artık onu kullaninca toparlandım

Helall bebegımm ıdolumsun.benımde bıkere basım agrıyodu kafanda kopsa yapacaksın dedın ve yaptımsayende bızıde kurtarıyosun vallaha

Gecmıs olsun kuzucum sanada

Merhaba kızlar bende regl oldum aralık 16 olmuşdum dün kanamam başladı ilk once yerleşme sandım çünkü erken düşünüyorum sizce? . Amma değilmiş Belim karnım göğüslerim 1hafta falandır ağrıyodu. Şimdi daha çok ağrıyor. Bişey sorucam düşükle regl farklımıdır benziyolarmı?

Kızlar betam cok duzensız artıyor %30 artıyor ıkı gunde bır kımyasal olsa düşer neden böyledir ki yaşayan var mı ?

Adetin de geciktiğinden tam sökülememişsin bence demekki yoksa zaten adetle atılan pıhtılar falan rahim duvarı . Eğer gebelik olmadığından yerleşme olmadığından eminsen belki bu aya özel olmuştur

Evet eminim gecikme olduğu için kontrole gideyim dedim 41. Gün adet oldum çünkü.

Doktor da adetin 2. 3. Günü rahim duvarı 5 mm den az olmalı dedi benimki 8 mm çıkmış inşaallah önemli birşey değildir.

Teşekkür ederim yorumun için

Kuzu sonuç ne oldu peki adet oldunmu yoksa beklemedemisin? Ya rabbim bu kadar emeği çabayı görüyor elbet mükâfatınıda verecektir
Helall bebegımm ıdolumsun.benımde bıkere basım agrıyodu kafanda kopsa yapacaksın dedın ve yaptımsayende bızıde kurtarıyosun vallaha
Kız kendimede öyle dedim etinde kopsa bu hafta ilişki olacak dedim eşime diyorum hasta olman umrumda değil gel ve görevini yap neyse bugünkü işte tamam artık 3 gün yatıp hastalığımla baş başa kalıp atlatmak istiyorum

İnşalalh canım benim inşallah sabah ateşini ölç bakalım belli olur ateş tablon varsa at bakalım canım

Bugün yumurtlama oldu ama biz en son 3 gün önce birlikte olmuştuk eşim şehir dışına çıktı acaba şansım varmı bilemedim endişeliyim
İnşalalh tutmuştır canım bayada olmuş ama hayırlsıı olsun kuzum normlade 3 5 güne kadar yaşıyot sperm diyorlar ama

Yapmadım yapmak istemedim 2 aydır yapıyordum sürekli negatif görmek daha çok yoruyor beni sanki acele ediyormuş gibi hissetiriyor. Yaa aslında düşündüm kimyasal olabilir mi diye ama adet başlarken ben hep lekelenme yaşarım ona bağladım henüz sökülmedi ama çok ağrım vardı bugün ağrı kesici içtim kimyasal nasıl anlaşılıyor ben geçen hafta cumadan beri adet sancıları çektim ha oldum ha olacak erken mi oluyorum derken günü yaklaştı hafif lekelenmelerim oldu işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…