Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız hele ki devlet hastanelerinin usg leri çok berbat. Özelde görürsün inşallah

İnşallah gebeliktir canım ama bazen yumurtlamadan sonra geçmeyen ağrılar olabiliyo gördüm kendimde beklemek lazım

Ya doktorlar da ihtilafa düşüyorlar bu konuda ama ilk doktorumu çok beğenirdim ben. Hep şey derdi mecbur kalınmadıgı sürece bakılmamalı. Demek ki bir sakıncası var. İlişki gibi düşünmemek gerekiyor. Belki ordan dalga göndermek sakıncalı bebeğe, bilemedim.
Alttan muayenenin kötü yanı mı var ki? Doktor bana hep alttan bakmıştı ben hamileyken acaba ondan mı düştü ki? Siz deyince geldi aklıma

daha cok var canım iki gün sonra tekrar yap test acele etme bence bende son günde yapacam tutacam kendimi
Yapamam canım… çünkü arsızım… aklıma düştü mü mutlak yapacam bir teyze var ya diyet yapmamasının açıklamasını bu şekilde yapıyor. Bende aynı öyleyim test konusunda bugüne zor sabrettim

İnşallah gebeliktir canım ama bazen yumurtlamadan sonra geçmeyen ağrılar olabiliyo gördüm kendimde beklemek lazım
Çok teşekkürler zaten beklemekten başka bir şey gelmiyor elden çocuk düşünmeden önce tek yaşadığım belirti adet döneminde sancıydı şimdi vücudumdaki her değişimi takip eder oldum aslında akışına bırakmak en iyisi de insan bırakamıyor bence

bence yok.çünkü doktor alttan muayene ederken hamilelik varsa bi zararı yok diye söylüyor.
Hmm ben de ikilemde kaldım. Bir dahaki hamileliğimde baktırmayı düşünmüyorum ama alttan.

Doktoruna sor bence. Hem sen regl oldun mu? Olmadıysan niye umutsuzluğa kapıldın. Daha 3 gün varmış sabırlı ol canım
evet 3 gün var ama ne bileyim sanki tutsaydı çıkması lazımdı gibi düşündüm.
Evet canım her açıdan bat geçmesini bekle istersen daha iyi olur
nasip inşallah sürpriz olur
Canım klomen kac kutu kac ay kullandın yanı 5 kezden fazla kullanılmamalıymıs
daha ilk ayım.1 kutu kullandım günde 2 adet 5 gün.iğne yapmadı doktor çok sayıda yumurta var ve çok büyümüşler diye
Mekanı cennet olsun inşallah

Gebelik belirtisi olabilir de olmayabilir de.
Ben korunmayı yeni bıraktım, daha korunmasız ilk ilişkide böyle şeyler yaşadım, yaşıyorum da. Psikolojik olabileceğini de düşünüyorum açıkçası.

Beklemeden bilemeyiz , gönlünce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…