Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alttan muayenenin kötü yanı mı var ki? Doktor bana hep alttan bakmıştı ben hamileyken acaba ondan mı düştü ki? Siz deyince geldi aklıma
Banada hep alttan başktı keseyi göremedigi içşn bende düşük yaptım ama sanmıyoum canım olacaksa oluyor

Çok teşekkürler zaten beklemekten başka bir şey gelmiyor elden çocuk düşünmeden önce tek yaşadığım belirti adet döneminde sancıydı şimdi vücudumdaki her değişimi takip eder oldum aslında akışına bırakmak en iyisi de insan bırakamıyor bence
Öyle gerçekten ben cocuk düsünmeden önce ne yumurtlama ağrısı hissederdim ne baska bişey dediğin gibi sadece adet sancısıydı.ama işte önceden ağrıları bişeye yormuyoruk dikkat etmiyoduk belkide.akışına bırakabileni zaten tebrik ederim ama en azından içimizi hep ferah tutmak da fayda var hep iyi yönleri düşünmek lazım dua edip Allah a bırakıcaz

Yazdım canım bulunamadı diyor acaba bir kısmı çıkmadı mı daha
Daha düşmemiştir canım ben de yaptığımda tam kan sayımı sabah , b hcg öğleden sonra düşmüştü onun ki belli zaten ismi görürsün illa. Ben halk sağlığını bile aramıştım niden yok nerde diye acele etmeyin tekrar bakılcak falan demişti 😂😂

ben şubat ayında kimyasal gebelik yaşadım doktor o zaman alttan muayene ederken ilk onu söyledi.tabi ki kendiniz bilirsiniz aklınıza takılacaksa yaptırmayın.

Banada hep alttan başktı keseyi göremedigi içşn bende düşük yaptım ama sanmıyoum canım olacaksa oluyor
Ne bileyim aklıma geldikçe neden arıyorum😔 kısmet değilmiş orası ayrı ama hep neden diye düşünüyorum

evet 3 gün var ama ne bileyim sanki tutsaydı çıkması lazımdı gibi düşündüm.

nasip inşallah sürpriz olur

daha ilk ayım.1 kutu kullandım günde 2 adet 5 gün.iğne yapmadı doktor çok sayıda yumurta var ve çok büyümüşler diye

Mekanı cennet olsun inşallah
Amin inşallah Allah razı olsun

Daha düşmemiştir canım ben de yaptığımda tam kan sayımı sabah , b hcg öğleden sonra düşmüştü onun ki belli zaten ismi görürsün illa. Ben halk sağlığını bile aramıştım niden yok nerde diye acele etmeyin tekrar bakılcak falan demişti 😂😂
Hee anladıımm canım acele etmeden de olmuyo ki ya neyse öğrenek artık 😂😂 hayırlısı olsun inşallah mübarek gün dualarda buluşalım🤲🏻

Canım benimki boş genelikti beebk hiç gelişmedi 7 haftalıkken düşük yaptım evde
Boş gebelik, kimyasal gebelik, sebepsiz düşük vs o kadar çok şey olabiliyor ki.
İnsan daha gebe kalmadan korkuyor.
İnşallah hamile olduğunu öğrenen herkes hayırlısı ve sağlıklı bir şekilde kucağına alır.

Boş gebelik, kimyasal gebelik, sebepsiz düşük vs o kadar çok şey olabiliyor ki.
İnsan daha gebe kalmadan korkuyor.
İnşallah hamile olduğunu öğrenen herkes hayırlısı ve sağlıklı bir şekilde kucağına alır.
Amin canım amin allahım isteyen herkese saglıklı en hayırlı zamanda nasip etsin. Hamile kalsakta yine aynısk ı olacak korkusu hep olacak omkadar çok çogaldıki düşükler kürtajlar çok can sıkıcı

ben şubat ayında kimyasal gebelik yaşadım doktor o zaman alttan muayene ederken ilk onu söyledi.tabi ki kendiniz bilirsiniz aklınıza takılacaksa yaptırmayın.
Geçmiş olsun canım, kimyasal gebelikte regl olurken ağrı oluyor mu? Yoksa sadece gecikmeli adet görür gibi mi oluyorsunuz? Ben de geçen ay kimyasaldan şüphe ettim de sormak istedim.

Geçmiş olsun canım, kimyasal gebelikte regl olurken ağrı oluyor mu? Yoksa sadece gecikmeli adet görür gibi mi oluyorsunuz? Ben de geçen ay kimyasaldan şüphe ettim de sormak istedim.
teşekkür ederim canım.benim regl ağrılarımda çok fazladır zor geçer ama sana şöyle söyleyeyim canım ben düşük yaparken o kadar kötü ağrı çektim ki regl ağrısını öpüpte başıma koyardım inan.öyle bi ağrı yoktu.senin nasıl oldu

X