Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum silik bile değil ben baktığımda hicbir şekilde göremedim negatif. 3 gün var ateş düşmezse test yapmaya devam ederim. Hayırlısı olsun hakkımızda kuzum

Yaa öyle mi, Allah'ım tekrar yaşatmasın canım... Benim üşütmediğim sürece regl ağrım olmaz tuvalete gittiğimde peçeteden bakarak anlarım genelde. Bunda ise ilk kez adetim 4/5 gün gecikti ve ilk kez sürekli kahverengi akıntım oldu, adete 1 hafta kala da bir pembe kan boşalması oldu, sonra kahve akıntı devam etti ( hiç bu denli olmazdı), sona det gördüm gecikmeli, biraz rahim bölgem ağrımıştı aça çok fazla da değil nedeni ne olabilir acaba 4. bebek denememizdi.

Kızlarım bata kadar yapıcam ama bence gebelik yok. Şubat ayı grubuna şimdiden transfer olabilirim. Zaten şubatta da olmazsa son kez denicez doktor gelin 3 ay olmazsa dedi. Şubat 3. Kez olmus oluyor. Ama baslayalı 8-9 ay olmuş oluyor. Şubatta da olmazsa doktora gideceğiz artık sıradaki aşama neyse doktor söyler. Hepimiz için hayırlısı olsun

Vakti zamanı geldiğinde sağlıkla nasip olacak İnşAllah canım. Sabırlı olup vazgeçmemek önemli

Canim Hayriye hanim, gercek hayatta yas kacti?

amin canım ALLAH bi daha yaşatmasın.benim 5 gün adet gecikmem oldu test yaptım öyle bildim.senin dediğin gibi canım ilk kahverengi akıntı ardından ağrılı kanamam başladı.küçük bi parça düşürdüm doktor demişti bi anda kopar gibi olur diye aynen dediği gibi oldu.45 gün kanamam sürdü ilk defa kistim oluştu o zaman.adet döneminde benimde rahim bölgemde ağrı olur genelde canım

Benim Şubat boş geçecek sanırım canim. Memlekette olacam, eşim yanıma erken gelirse sondan yakalarız belki.

Amin canım benim seninki daha kötü olmuş üzüldüm ama bundan sonrası güzel olur inşallah İnanıyorum güzel şeyler olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…