Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi inşallah

günaydın kızlar, ben elendim sanırım ocak ayından adete 2-3 gün var test yaptım negatif çıktı.hem normal hem erken gebelik testi yaptım.o kadar klomene ve oluşan yumurtalara rağmen olmadı nasip
Demek ki bu ay hayırlı değilmiş canım biliyorum insan çok üzülüyor ama vardır bir sebebi. Yeni aya yeni umutlarla hazırlanalım

Demek ki bu ay hayırlı değilmiş canım biliyorum insan çok üzülüyor ama vardır bir sebebi. Yeni aya yeni umutlarla hazırlanalım
evet çok haklısınız.kafam karışık klomene bu ay da devam etsem mi bilemedim.hemen modum düştü ilk aydan.eşim çok üzüldü çok inanıyordu olacağına.klomen iki ay üst üste kullanılır mı ki acaba

Benim adete 9 gün var yapma gereği duymadım bile çünkü olmadığını biliyorum çok grip oldum zaten geçen ayki umut heves bu ay yok ne diyim hayırlısı olsun hayırlı cumalar canım kızlar
tam da öyle denilen ayda tutuyormuş ya zaten :) inşallah siz de yanılırsınız

Haftan tam kac bebeğim

Doktoruna sor bence. Hem sen regl oldun mu? Olmadıysan niye umutsuzluğa kapıldın. Daha 3 gün varmış sabırlı ol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…