Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar gece yazmistim da kimse cevap vermemis 🙈bir şey sormak istiyorum ayın 4-5inde ovulasyon pik gördüm değerlendirdik bugün akşam sol kasığıma keskin bir sancı girdi 1 dk kadar sürdü geçti sonra yaklaşık 4 saat sonra ilişki oldu yine oraya bir sancı girdi ama keskin değil normal bir sancı ve geceden beri ara ara devam ediyor sizce ne olabilir çoğu forumda gebelik belirtisi denmiş ama baska bur sey olabilir mi?

Selam kızlar gece yazmistim da kimse cevap vermemis 🙈bir şey sormak istiyorum ayın 4-5inde ovulasyon pik gördüm değerlendirdik bugün akşam sol kasığıma keskin bir sancı girdi 1 dk kadar sürdü geçti sonra yaklaşık 4 saat sonra ilişki oldu yine oraya bir sancı girdi ama keskin değil normal bir sancı ve geceden beri ara ara devam ediyor sizce ne olabilir çoğu forumda gebelik belirtisi denmiş ama baska bur sey olabilir mi?
Olabılır evet ama olmayabılırde oyuzden beklemekten baska çare yok canım

Hiç acele etme. Haftaya bir daha gidersin. İdrara sıkışık git mutlaka... Bebişin daha minnak olabilir annesi. İyi düşün iyi olsun inşallah. Alttan da baktırma hiç gerek yok...
canım senden yardım isteyecektim ben dün doktora gittim doktor karından ultrasonda keseyi göremedi . Büyük ihtimal miyonlarının arkasında dedi. vajinal ultrason yapalım dedi bende kabul etmedim kadınlar kulubünde hep şey yazmışlardı vajinal ultrasonda yaptık doktordan geldik kanamamız başladı gibi şeyler. kan değerlerime baktım gayet iyi bir sorun yok haftaya gel tekrar bakalım göremezsek bu defa vajinadan bakacağım dedi. ne yapayım yarın başka bir kadın doğumamı gideyim

Bekle bakalım kuzum bata kaç gün var

Hiç acele etme. Haftaya bir daha gidersin. İdrara sıkışık git mutlaka... Bebişin daha minnak olabilir annesi. İyi düşün iyi olsun inşallah. Alttan da baktırma hiç gerek yok...
sağol canım içimi rahatlattın. dün devlette takip eden doktorum vardı ona gitmiştim yarın en iyisi özel doktorum var ona gideyim daha hiç gitmedim hem muayene olayım hemde belki folik asit dışında bişeyler verir

tam da öyle denilen ayda tutuyormuş ya zaten :) inşallah siz de yanılırsınız
Geçen ay annemin ölüm yıl dönümü idi bana bir müjde ver dedim silik çizgi gördüm 2.8 di değer ama adet oldum film çekimdim derken kendimi bu ayda buldum bakalım canım hayırlısı olsun sağlıkla olsun inşallah

Günaydın aşkolar. Bata 3 gün kala testi gerçekleştirdim. 1 adet laboquick 1 adet t1 t2 olan artımed testinden yaptım. Bence negatif. Hayriş sultan baş sarmaya devam😂 hayırlı sağlıklı bir zamanda olur inşallah 🤲🏻
Not: artık bat a kadar test tekrarlarım😃
canım sen gec yumurtladın teste devam et bence ateşine baktım hiç düşmemiş umudunu yitirme

X