Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bahadır düzenli keciboymuzu özü iciriyordum.
Bu testlere normal deyince icirmeyi bıraktım arada içiyor.
Ultrason muanesi felan da yapmadı sanırım. Sadece sprem testi istedi.
E vitaminini alayım

Normaldir canım hem yumurtlamadan kaynaklı belki de yumurtaların catliyordur oda bu tarz ağrılara sebep olur hemen hemen her kadında olur ovulasyon döneminde bu ağırlar korkma
Adet öncesi ya da adet döneminde dışında pek olmazdı hemen hemen korunmasız ilk deneyim olan herkeste oluyor mu onu merak ettim birazda rde aniden gelmesi artması yayılması felan korkuttu ilk başta tuttu sandım ama 2 günde tutması mümkün değil de... bu arada cevabınız için çok teşekkürler eğer geçmezse mecbur doktora

cıkmaması cok dogal aslında bugun ıcın ben bıle bıle yapıyorum benımkı sadıstlık işemek o kap o damllalııkkk fıskırtmak uc damla anlayamazsınız
Kız maviş umutlanmak hiç istemiyorum ama duan yaptığım teste baktım silik bir çizgi var net görüyorum çıplak gözle fotoya çok yansitamadim hadi bana yalanlar soyleyinnnn @pozitve diger kızlar

Eklentiler

• 20230105_132006.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 20230105_131833.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 52

Merhaba, bizde bu ay korunmayı ilk defa bıraktık. Henüz ovulasyon dönemine gelmedim bile. Ancak korunmasız ilk ilişkiden sonra bende de sizinki gibi oldu Tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum kendi adıma.

Kızlar okuduklarıma göre ben şöyle anladım bu servikal pozisyonu evreye bağlı yani gebe kalmak istiyorsanız o pozisyona dikkat edin gibi geldi, çok okudum ama tabi bu beni. Anladığım bu evrelerde hamile kalmaya uygun zamanı anlamamamızı sağlıyor giib geldi, hemen hamile kalınca oradan anlaşılır mı bilemedim kızlar ya, belki haftalar geçtikçe yukarı çıkıyor olabilir bilmiyorum çok değişik şeyler Papatyamaviss NewMamaa pozitifbiri

Çatlatma tedavisi mi yoksa aşılama mı seninki ? Femara işe yarıyor önemli olan hem kaliteli, hem büyütmesi. Klomenin işe yaradığı vardır elbet ama bana göre zaman kaybı. O kisti ilacla eritmek daha zor.
Klomen artı çatlatma iğnesi yaptım canım çok güzel yumurtalar gelişti ama sonuç negatif maalesef sonra kiste dönüştü teki o ayki adetle geçmedi bir ay ilaç kullandım bir sonrakinde anca düştü yani işe yaramadığı gibi bide saati şaşmayan adet düzenim bozuldu üstüne üstlük ama yine maalesefki belki olacaktı Allah bilir eşimin spermine sonra baktık ki yerlerdeymiş meğer 30 yumurta da olsa boşmuş sanırım şimdş birlikte takviye şu bu uğraşıyorum o yüzden doktoruma da dedim bu ay kendi haline bırakalım dedi adetin de normale dönsün bisonraki aya gemera isteyeceğim çatlatma iğnesiyle o da tutmazsa aşılama bir sonraki aya diye planladım

Canim inan korunmayı her bırakan kendini dinlediği için yada psikolojik bir çok farklılık görüyor. Vücudumuzun bize bir oyunu. Ben 9 aydır korunmuyoruz her ay bir başka belirti yaşıyorum ama gebelik oluşmuyor.

Kız maviş umutlanmak hiç istemiyorum ama duan yaptığım teste baktım silik bir çizgi var net görüyorum çıplak gözle fotoya çok yansitamadim hadi bana yalanlar soyleyinnnn @pozitve diger kızlar
Kaç saat oldu ki Baya da belirgin. Her sabah test yapmaya devam et bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…