Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bahadır düzenli keciboymuzu özü iciriyordum.
Bu testlere normal deyince icirmeyi bıraktım arada içiyor.
Ultrason muanesi felan da yapmadı sanırım. Sadece sprem testi istedi.
E vitaminini alayım
Al canım bence ben bayağı okudum onu çok iyi geliyormuş fazlası da zararmış bu arada 200 lük olanı al gayet güzel karşılıyor . sigara içmiyorsa havuçta çok iyi geliyormuş erkeklere ama zaten kayda değer bir şekilde sıkıntılı değil değerleriniz sayı artarsa olasılıkta artar haliyle 🙏🙏

Klomen artı çatlatma iğnesi yaptım canım çok güzel yumurtalar gelişti ama sonuç negatif maalesef sonra kiste dönüştü teki o ayki adetle geçmedi bir ay ilaç kullandım bir sonrakinde anca düştü yani işe yaramadığı gibi bide saati şaşmayan adet düzenim bozuldu üstüne üstlük ama yine maalesefki belki olacaktı Allah bilir eşimin spermine sonra baktık ki yerlerdeymiş meğer 30 yumurta da olsa boşmuş sanırım şimdş birlikte takviye şu bu uğraşıyorum o yüzden doktoruma da dedim bu ay kendi haline bırakalım dedi adetin de normale dönsün bisonraki aya gemera isteyeceğim çatlatma iğnesiyle o da tutmazsa aşılama bir sonraki aya diye planladım
Hayırlısı olsun gerçekten tedavinin olumsuz sonuçlanması bı yana bide bıraktığı sıkıntılar insanı daha da strese sokuyor. Eşinin değerleri duzelmeden aşılama yapmamani öneririm 😌 hatta aşılama yapacağınız ay perhiz süresince bolca vitamin alsın ki yıkama sonrası değerleri de iyi çıksın. Aşılamanin başarı şansı düşük mü diye sormuştum doktoruma o da tutarsa %100 başarılı olur tutmazsa 0 demişti😊 olacağı varsa oluyor evet ama insan her yolu da denemek istiyor.
Ben sıfır bilgiyle bodoslama başlamıştım kullanmaya doktor ne derse onu yaptım ☺️ Şimdi olsa kırk kez araştırıp uygularım

Bazen birşey bilmemek de güzel canım 😃 sanki biz çok araştırıp biliyoz da ne oluyor elde var 0 🤦🏼‍♀️😂

Canım bu test baya beklemiş gibi... Umudunu kırmak istemem ama, negatif olan aylarda çok gördüm ben bu çizgiyi. yarım saat sonrasını dikkate alma. En gerçekçisi de ilk 15 dk.
Kız maviş umutlanmak hiç istemiyorum ama duan yaptığım teste baktım silik bir çizgi var net görüyorum çıplak gözle fotoya çok yansitamadim hadi bana yalanlar soyleyinnnn😃 @pozitve diger kızlar

Canım ben iki ay klomen kullandım ve bu ay femara. klomende daha çok yumurtam oldu ve daha büyüktü femarada tek yumurta ve daha küçüktü yarına büyür şu saat çatlatma iğneni yap 36 saat sonrada ilişki önerdi ve gün aşırı bir hafta dedi. Femara en kaliteli yumurtayı seçiyor
Ben de ilk kez gidecem hastaneye pco var bende.Büyük ihtimal klomen verir hastane.Femara niye vermiyorlar daha kaliteli yumurta üretyorsa🙃

Hayırlısı olsun gerçekten tedavinin olumsuz sonuçlanması bı yana bide bıraktığı sıkıntılar insanı daha da strese sokuyor. Eşinin değerleri duzelmeden aşılama yapmamani öneririm 😌 hatta aşılama yapacağınız ay perhiz süresince bolca vitamin alsın ki yıkama sonrası değerleri de iyi çıksın. Aşılamanin başarı şansı düşük mü diye sormuştum doktoruma o da tutarsa %100 başarılı olur tutmazsa 0 demişti😊 olacağı varsa oluyor evet ama insan her yolu da denemek istiyor.

Bazen birşey bilmemek de güzel canım 😃 sanki biz çok araştırıp biliyoz da ne oluyor elde var 0 🤦🏼‍♀️😂
Aynen öyle canım bisürü takviye yapıyorum veriyorum zorluyorum bakalım artık birde 2 3 aya anca etkili oluyormuş ya takviyeler o zamana denk getircem işte tekrar test yapçaz bakalım kısmet artık 2 3 kere de aşılama denerim fiyatı da uygun çünkü tüpe kıyasla olmazsa son jokerim tüp olacak artık ama değerler toparlanmazsa zaten o olasılıkta az nasip artık

Canım ben iki ay klomen kullandım ve bu ay femara. klomende daha çok yumurtam oldu ve daha büyüktü femarada tek yumurta ve daha küçüktü yarına büyür şu saat çatlatma iğneni yap 36 saat sonrada ilişki önerdi ve gün aşırı bir hafta dedi. Femara en kaliteli yumurtayı seçiyor
İşe yaradı mı sende canım 🙏

Ah keşke inşallah 😍 evet evet yarın sabah ilk işim test yapmak olucak, hiç belirtim de yok ama hayırlısı tabi umarım hepimiz güzel haberleri alırız😍
Bu kuruma çizgisi sanırım değil mi? Biraz bekleyince çıktı ama yıkadım geçmedi ay ne zor işlermiş heyecan yarattı 🙈 Papatyamaviss Papatyamaviss melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• E6E7CDE2-7E85-4743-8BB8-5E6A80E814E4.jpeg
    E6E7CDE2-7E85-4743-8BB8-5E6A80E814E4.jpeg
    28,1 KB · Görüntüleme: 67
Bu kuruma çizgisi sanırım değil mi? Biraz bekleyince çıktı ama yıkadım geçmedi ay ne zor işlermiş heyecan yarattı 🙈 Papatyamaviss Papatyamaviss melisaa93 melisaa93
Ben innovitayi yıkadım geçmişti sonra bı daha gölge olunca kuruma cizgisi olduğunu anlamıştım yıkayıp gecmediyse bence farklı bir testle denemelisiniz

Aslinda sayi hepsi normal sizinde. Belki hareketlilik biraz sinirda diyebiliriz bizim hreketlilik %24 olmasina ragmen normal dedi artacGini soyledi.
Yok canım 24 az , en az istenen 35 40 diye biliyorum ben ürüolog ta öyle dedi kendi doktorum da araştırdıklarım da öyle en azından olasılığı arttırıyor olacak olduktan sonra bir sperm bir yumurta da yetiyor o ayrı zaten o takdir diyoruz ama , istenen , olasılığı yükselten değerler bunlar en azından

Bazı testlerde silik çizgi gebelik yokken de çıkıyor gerçekten. Ben korunduğum dönemde, gebelik hiç istemediğim bir zamanda regl gecikmesi yaşamıştım. Normalde çok düzenlidir. Modern bir yöntemle korunduğum için ihtimal vermemiştim ama yine de test alıp yapmıştım, silik çizgi çıkmıştı.

Tabi insan korunmadığı dönemde silik çizgi görüyorsa emin olamaz 😇
Bendede çıktı predictor le adet gecikmişti de sonra adet oldum sonra hsg çekindim bu ay Allah Kerim

X