Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay bizim de ilk denememizdi ve ihtimal düşük olmasına rağmen hiç yasamadigim belirtiler yaşadım tek taraflı göğüs büyümesi bile yasadim sonuç regl. Kendimizi çok dinlediğimiz için böyle oluyor sanırım batma ve çok oldu bende de. Yumurtlamadan itibaren de hep adet gibi hafif kasık ağrım vardı. Endişelenmeyin vücudu çok dinleyince oluyor :)

Benim kafamda olanı buldum

)) evet tek göğüs olayını başkaları da yazdı ama buna daha önceden hiç dikkat edilmediği için öyle sanıyor bazıları herhalde çünkü sol göğüs zaten kalpten ötürü daha küçük olur ve daha az şişer ya da ağrır sağ tarafa göre . Vücudumuzu tanımaya başladık resmen gebelik uğruna

Bir göğsüm diğerinden küçüktü biliyordum ama bu ay resmen kıyafetten bile net belliydi sağ göğsüm şişti taştı bişey oldu evet evet bu ay o kadar çok şey öğrendim ki hala da öğrenmeye devam

Merhaba, bizde bu ay korunmayı ilk defa bıraktık. Henüz ovulasyon dönemine gelmedim bile. Ancak korunmasız ilk ilişkiden sonra bende de sizinki gibi oldu Tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum kendi adıma.
Umarım psikolojiktir ama resmen bugün ki kramptan bağırdım yani biraz dozu kaçırdım sanırım psikolojik etkinin

Yanlış hatırlamıyorsam sizde yaş faktörü vardı. İnşallah hiçbirine gerek kalmadan gebe kalırsın şuan aşılamaya en az 4 bin gidiyordur. Klinikte yaparsan daha fazla. Ben de tüp bebeğe çok çok uzak bakardım ama laparoskopi olacağım, eğer tüpüm veya tüplerim giderse şansım yarıya düşüyor veya hiç kalmıyor. Ameliyat sonrası karar vereceğim ne yapacağıma. Ama inşallah daha çok beklemem, beklemeyiz

Kızlar acil ceavp verin lütfen doktor SUPRAPUBİK PELVİK US İSTEDİ bu alttan mi oluyor yoksa karnın üstünden mi

tez vakitte Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin benimki de olmadı gibi geliyor

google şöyle diyor

Suprapubik pelvik us nasıl çekilir?

Ultrason probu üzerine koruyucu, tek kullanımlık kılıf geçirilip, üzerine ultrason jeli sürüldükten sonra prob, vajina içerisine itilir. Vajina içerisinde yaklaşık 5-6 cm ilerletilen probun, vajina içerisinde hareket ettirilmesiyle görüntü elde edilir.
SUPRAPUBİK PELVİK US

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…