Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 aylık evliyim kasımda kimyasal geçirdim henüz yeniyim yani ama stres ediyorum anlamsız
stres engel oluyor bırak zaten daha yeni evlisiniz :) yaşın çok küçük. nasılsa olur kendini rahatlattığın zmaan :) gez toz evliliğinin tadını çıkar. bebiş olunca erteleyeceğin şeyleri yap olana kadar

Canim doktor sonuç iyi ama istersen vitamin yazayım demiş, oda yazın demis.
B12, E vitamini ve damar genişletici bir iac yazmış. İçeriğine bakınca gördüm bunu neden yazmış bilmiyorum.
Bizimki devlet B12 ve damar genişletici karşılıyor diye almış E vitaminini almamış pahalı diye akillim.
Onları kullanıyor bakalım.

Benim hirmonlarda birşey çıkmadı, eşimde de yokmuş niye olmuyor 9 aydır anlamadım. Benim amh bakılmadi bir, o da buradaki hastanelerde bakilmiyormus ilcedeyiz biz merkeze gitmek gerekiyirmus. Ona da gitmedik daha.
Canım ultrason yaptınız mı eşine
Damar genişleticiyi bir ihtimal varikosel başlangıcı falan gördüyse ya da olmasın diye falan mı ondan vermiş olabilir belkide
E vitaminini bize kimse söylemedi ben de araştırınca okudum gördüm solgarın kini aldım 190 a 60 tablet gayet iyi onu düşünebilirsin bence bide kendin keçiboynuzu kürü yapabilirsin o da bayağı etkili oluyormuş hem de faydalı

stres engel oluyor bırak zaten daha yeni evlisiniz :) yaşın çok küçük. nasılsa olur kendini rahatlattığın zmaan :) gez toz evliliğinin tadını çıkar. bebiş olunca erteleyeceğin şeyleri yap olana kadar
Aynen öyle buraya da bugünden itibaren girmicem artık insanı daha çok strese sokuyor bence burası

Aynen öyle bende de kist yaptı işte klomen ben de birdahakine femera istiyeyim diye aklıma koymuştum
Çatlatma tedavisi mi yoksa aşılama mı seninki ? Femara işe yarıyor önemli olan hem kaliteli, hem büyütmesi. Klomenin işe yaradığı vardır elbet ama bana göre zaman kaybı. O kisti ilacla eritmek daha zor.

Çatlatma tedavisi mi yoksa aşılama mı seninki ? Femara işe yarıyor önemli olan hem kaliteli, hem büyütmesi. Klomenin işe yaradığı vardır elbet ama bana göre zaman kaybı. O kisti ilacla eritmek daha zor.
bende işe yaramıştı ya kullandığım ay hamile kalmıştım.çatlatma iğnesi de kullandım ben

X