Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum gunlerdır sılık goruyorsan coktan koyulasması gerekırdı benım kımyasalımda bıle ılk uc gun ıkı saat arayla bıle koyulasma gordum sonradan dustu sılındı

Kesinlikle katılıyorum.Varsa var yoksa yoktur

canım klomen ile femara aymı işlev mi
Canım ben iki ay klomen kullandım ve bu ay femara. klomende daha çok yumurtam oldu ve daha büyüktü femarada tek yumurta ve daha küçüktü yarına büyür şu saat çatlatma iğneni yap 36 saat sonrada ilişki önerdi ve gün aşırı bir hafta dedi. Femara en kaliteli yumurtayı seçiyor

Canim doktor sonuç iyi ama istersen vitamin yazayım demiş, oda yazın demis.
B12, E vitamini ve damar genişletici bir iac yazmış. İçeriğine bakınca gördüm bunu neden yazmış bilmiyorum.
Bizimki devlet B12 ve damar genişletici karşılıyor diye almış E vitaminini almamış pahalı diye akillim.
Onları kullanıyor bakalım.

Benim hirmonlarda birşey çıkmadı, eşimde de yokmuş niye olmuyor 9 aydır anlamadım. Benim amh bakılmadi bir, o da buradaki hastanelerde bakilmiyormus ilcedeyiz biz merkeze gitmek gerekiyirmus. Ona da gitmedik daha.

bak ben bu testte de gölge görüyorum. innovita da hep çıkıyor bu gölge galiba. başka marka ile yarın ilk idrarla yapar mısın :)

Aynen öyle bende de kist yaptı işte klomen ben de birdahakine femera istiyeyim diye aklıma koymuştum

ooo maşaAllah :) keseye baktınız mı ay ikiz mi acaba değer yüksek bile geldi bana :)

ateş her insanda kendine özgüdür canım belki senin yüksek ateşlerin bu civardadır :) meesela benim gördüğüm en yüksek ateş 36.4 adet ateşimde 35.8 :) ben 36 üstünü yumurtladıktan sonra görürüm

bak ben bu testte de gölge görüyorum. innovita da hep çıkıyor bu gölge galiba. başka marka ile yarın ilk idrarla yapar mısın :)

Bazı testlerde silik çizgi gebelik yokken de çıkıyor gerçekten. Ben korunduğum dönemde, gebelik hiç istemediğim bir zamanda regl gecikmesi yaşamıştım. Normalde çok düzenlidir. Modern bir yöntemle korunduğum için ihtimal vermemiştim ama yine de test alıp yapmıştım, silik çizgi çıkmıştı.

Tabi insan korunmadığı dönemde silik çizgi görüyorsa emin olamaz

O ilişkiye girilen yer açık mı yani şuan direk boş demi açık , ben hamile değilim kesin o zaman ben elimi sokarken girişte karşılaşıyorum
yumurtlama zamanları yumurtlamadan once fln dırek elıme et carpıyordu o duvar sımdı afedersın orta parmak ıle en dıbe gıdınce degıyor , ama bu ısın uzmanları olmadıgımız ıcın yanılma payımız ve bunu yorumlama seklımız yanlıs olabılır gayettte oyuzden cok takma bu durumu bırde gunde bır kez bakacaksan bak cok sık bakmak enfeksıyon rıskını arttırıyormus canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…