Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum benım 26 sı ogleden sonra cıvarları catladı dye dusunuyorum ovulasyın testlerınden dolayı, 27 sınden ıtıbaren sayıyorum ama ben senın yarın 12.gunun oluyor sanırım varsa cıkar bence
Teşekkür ederşm cevabınız için elimde inovita vardı cok hassas diye duymuştum şimdi yaptım ama sanırım yok hayırlısı olsun, adetime 2 gün var olsaydı çıkardı herhalde ama ilk idrar ile yapmadım 2 bardak kahve içmiştim ama yine de çıkardı degil mi?

Eklentiler

• 04464BED-AB98-48D6-B9BF-A1208EF170A5.jpeg
    157,2 KB · Görüntüleme: 81
Ben birde efekt yapmam geçen ay efekt yapıb kendimi hamile sandım
Kesinlikle katılıyorum.Varsa var yoksa yoktur
canım klomen ile femara aymı işlev mi

Kesinlikle katılıyorum.Varsa var yoksa yoktur

canım klomen ile femara aymı işlev mi
İşlev aynı ama klomen hakkında pek iyi yorumlar okumadım. Kendi yakınım da kullandı kist yapmış. Femara bi tık daha iyi. Ama en iyisi gonalf sanırım. Kullanmadım ama daha kaliteli yumurta büyütüyormuş

hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah cok anlamıyorum daha yaşayamadım hamileliği ama beta yüksek bayagı ikiz mi acaba

Selam kizlar, benim ates hala dusuk seyrediyor. Bu sabah da 36.5 cikti. Ovulasyon testinde piki Pazartesi aksam gordum. Bu zamana kadar atesin yukselmemesi yumurtanin daha yumurtaiktan cikmadigini, progesterone hormonunun henuz salgilanmaya baslmadigini mi anlatiyor?

d vitaminin sürekli kullanamıyorm unutyorum bazen zeytin yağı incir nasıl kullanılıyor
benim baya düşük çıktı d vitaminim düzenli kullanmam lazım 1 aydır kullanıyorum incir kürüde çogu kişi yapmış kimisi hamile kalmış kimisi kalmamış kadınlarda doğurganlığı artırıyor erkeklerde spermlerde etkisi var diye deneyeyim dedim geceden zeytinyağına iki tane incir koyuyorum sabah ac karna bi tane ben bi tane eşim yiyorum bakalım inşaallah şifa olur

Benimde hiç uykum olmuyorgeceleri uyuyamıyorum karın ağrım oluyor sanki belkide uykusuzluktan ağrı uyduruyorum. Çok yorgunum

Kızlar artık ben kafayı yemek üzereyim sürekli bi silik çizgi çıkıyor kanda vermiyorum net çizgiyi görene kadar yaptığım bütün markalar farklı ondan mı kaynaklı anlamıyorum üzerine görme gibi birşey yaşadım ama ben ne hamileyim diyebiliyorum ne değilim diyebiliyorum efektsizde bi görüntü var ama napayım bi akıl verin

Eklentiler

• DC2EEEF1-B306-4E8C-B19F-CFDD91F83232.jpeg
    212,8 KB · Görüntüleme: 71
  • CFFB7F09-FE9E-4B73-BF73-3676902C1167.jpeg
    196,4 KB · Görüntüleme: 71
Adet gecikmesi yaşadınız mı ?
Üzerine görme diye tabir ettiğiniz şey adet günlerinizde mi oldu? Miktarı , rengi vs nasıldı ?

Aynı sorun bendede var ates yukselmıyor bır turlu hayırlısı bakalm sekerm

inşallah hayırlı haberleri alırsınz şifa olur

Bende çok anlamıyorum ama değer yüksek mi acaba? İkiz mi diye düşündüm bir an. Tabi ben anlamıyorum, hayırlısı olsun inşallah

evet bende onun ıcın cok heyecanlıyım oglusumun dogum gununde bıze ona hedıye olur dıye dua edıyoorum Rabbıme dua edıyorum,ıcıme düşürdüğün bu hıssın gercek olmasını nasıp et bana dıye
Ben oglumda tam bır uykucu sırındım ısyerınde bıle kafamı koyar bı bakardım bı saat uyuumusum uc ayın bıtmesıne az kaldı guzelce gecsın ınsallah ıkncı trımester en tatlı zamanı

cıkmayadabılır kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…