Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar çok özür dileyerek, 3 ocak yumurtlama günümdü ve eşimle birleşmeden sonra 2 gündür sürekli kasıklarımda ağrı arada canımı yakacak kadar bıçak batması şeklinde ağrı oluyor bu şekilde olması normal mi?.. önce sağ tarafta başlayan ağrı ve kramlar sağ ve sola yayıldı daha 2 gün oldu ama normal mi anormal mi bu şekilde olan var mı aranızda?

Duramadın değil mi çok erken daha azıcık daha bekle kuzum
Bende yapıyorum ya olmadığını bile bile yapmışlığım var bunay bekliyorum sadece geçen ayki muhabbet kafama takıldı varmıydı kimse uyarmadı hsg ye giderken diye bundada vardır hayır diyorum ama içim tuhaf oldu millet 0.10 ka yükselir mi diye beklemiş ben 2.8 le hah ye girdim doktora dedim bakalım bir daha bile demeden filme aldı

Sabah uyandım yine birşey yok sökülemiyorum sanırım testlerdede bişey yok

Eklentiler

• B009587D-6192-4026-BFA8-F8ACD0A3B8E9.png
    395,5 KB · Görüntüleme: 47
Ben aşılamaya 2.500 ödedim 30 Kasım'da. İgne ve ilaçla beraber 3 bine geldi. Yalnız fiyat ortalaması düşüktü gittiğim özel hastanede şimdi üzerine zam gelmiştir
Şimdi gördüm mesajı canim.
Geçen ay doktor bir daha klomen deneriz olmadı üniversite hastanesine aşılama yönlendiririm dedi.
Bende üniversite hastanesinde mi yaptirsam özelde mi diye düşündüm.
Çok miktar değilse üniversite hastanesine ugrasmayim.
Önümüzdeki ay şehir değişikliği yapacağım.
Artık orada bakarım duruma göre

Zor kalıyorum ben hamile onu anladım..Denemediğin ne varsa onları yap..ben her şeyi denedim olmadı
Kürtajdan sonra bütün testleri yaptırdım hicbirsey çıkmadi. Sadece hsg kaldı onu cektirmedim. Adetlerimde biraz azalma oldu. Sendede oldumu böyle birşey

Kürtajdan sonra bütün testleri yaptırdım hicbirsey çıkmadi. Sadece hsg kaldı onu cektirmedim. Adetlerimde biraz azalma oldu. Sendede oldumu böyle birşey
Hsg çektirdim hamile kalmadan önce..Ama testler yapılmamış kürtajdan sonra.Yok bende azalma olmadı..eski haline döndü yani.İlk ayda 2 defa adet oldum..ama su gibi ayaklar yukarda uzanıyordum..kalktıkca durmadan akıyordu..sonraki ay erkenden oldum..geçen ayda gecikme oldu..hepsi kürtajdan.Ama sen hsg çektir

Ben de bu ay üniversitesi hastanesine geçiş yaptim. Bence aşılama olacaksan daha etkili bir ilaç kullanmalısın devlet hastaneleri hep klomen yaziyor ve kist yapıyor diye okuyorum. Ben femara kullandım hep, büyüttü ama iğneyle büyütmek daha iyiymiş bunu geçen ay gittiğim prof söyledi. Madem aşılama olacaksın bari değsin verdiğin emeğe. Rapor çıkarabiliyorsan eğer daha iyi olur tabi rapor yazıyorlar mi bilmiyorum tam.

Şuan benimde 1 gün gecikmem var ama agrilarimda var sanırım mevsimsel olarak olmadı. Kürtajdan. Önce bende hsg çektirdim ve zaten cektirdigim ay hamile kalmıştım. Şuan tekrar cekerlermi bilmiyorum 1 yıl dolmadigi için

1 yıl bendede olmadı..o zaman çektirme..hiç bir şeyinde yok şimdiki kürtajlarda yapışıklık olmuyor..hiç adet olmazsam tamamda..ama sen oluyorsun..az ve çok olması bu dengesizlik oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…