Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben imom omega kullanıyorum onda da var omegaq10 bi uykusuzluk sorunu yaşamadım ilaçtan degildir bence psikolojık olabilir uyku problemi
5 gündür kullanıyorum 3 4 gündür geceleri çok sık uyanıyorum nerdeyse saat başı gündüzde öyle uykum faln gelmiyor acaba fazla enerjimi yükleniyor dedim :)

canım aşılamada başarı oranı çok düşük doktor demişti bende istemiştim çok üzülürsün dedi herşeyi göze alarak git

Ben baktım şimdi o top gibi şey aşağıda benim ya :) içine azıcık sokmadan hissediyorum yani :) sanırım değilim ben yukarı çıkmamış ama işte bu yukarı hemen mi çıkıyor tada yavaş yavaş mı atıyorum 5-6 haftalıkken mi çıktığı belli oluyor yoksa şuan kesin değilim ben, :) ateşim yükseliyor ama pozisyon aşağıda, şu 4 gün de geçsese de

canım aşılamada başarı oranı çok düşük doktor demişti bende istemiştim çok üzülürsün dedi herşeyi göze alarak git
Biliyorum düşük olduğunu ama başka çarem kalmadı..ne zamana kadar beklicem..2 sene oldu..hiç cocuğum yok..her şeyi denedim..5 ay mfk kullanan kimse görmedim..o paraya 2 tane aşılama yapa bilirdim..en azından denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…