Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biliyorum düşük olduğunu ama başka çarem kalmadı..ne zamana kadar beklicem..2 sene oldu..hiç cocuğum yok..her şeyi denedim..5 ay mfk kullanan kimse görmedim..o paraya 2 tane aşılama yapa bilirdim..en azından denicem
Tüp bebek başarı oranı daha yüksek değil miydi acaba onu düşündün mü hiç

Ben baktım şimdi o top gibi şey aşağıda benim ya :) içine azıcık sokmadan hissediyorum yani :) sanırım değilim ben yukarı çıkmamış ama işte bu yukarı hemen mi çıkıyor tada yavaş yavaş mı atıyorum 5-6 haftalıkken mi çıktığı belli oluyor yoksa şuan kesin değilim ben, :) ateşim yükseliyor ama pozisyon aşağıda, şu 4 gün de geçsese de
ben baya en dıbe kadar sokarsam anca o zaman degıyor yumusaklıgıda cene ucu gıbı

testım bol zaten bol olunca dayanamıyor yapıp duruyorum ıste 7 tane daha var ben yarında yaparım :KK70:
Bende her ovulasyon aldığımda yanında hediye gönderdiler.
Ama ben test aşamasına hiç geçemiyorum :KK43:
Gecikme bekliyorum test yapmak için, gecikme de hiç yaşanmadan geliyor kırmızılar.

Biliyorum düşük olduğunu ama başka çarem kalmadı..ne zamana kadar beklicem..2 sene oldu..hiç cocuğum yok..her şeyi denedim..5 ay mfk kullanan kimse görmedim..o paraya 2 tane aşılama yapa bilirdim..en azından denicem
Canim sen kürtajdan sonra hsg cektirdin mi

X