Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar çok özür dileyerek, 3 ocak yumurtlama günümdü ve eşimle birleşmeden sonra 2 gündür sürekli kasıklarımda ağrı arada canımı yakacak kadar bıçak batması şeklinde ağrı oluyor bu şekilde olması normal mi?.. önce sağ tarafta başlayan ağrı ve kramlar sağ ve sola yayıldı daha 2 gün oldu ama normal mi anormal mi bu şekilde olan var mı aranızda? 😭
Canim sen korunmayı bu ay bırakmıştın sanırım. Muhtemelen çatlama ağrısıdır. Korkacak bişey yok vücudun bu duruma daha yeni yeni alışıyor, ilk aylarda stres yapmamani öneririm. Belki de her ay öyleydi bu ay deneme yaptığınız için özellikle vücudunu dinliyorsun 😌 bence hiç bunlara takılma keyfini çıkar. İlk ay tutmazsa diğer aylara bakarsın. Stres yapmak için çok erken 😊

1 yıl bendede olmadı..o zaman çektirme..hiç bir şeyinde yok şimdiki kürtajlarda yapışıklık olmuyor..hiç adet olmazsam tamamda..ama sen oluyorsun..az ve çok olması bu dengesizlik oluyor.

Evet bakalım bende muhtemelen olmazsa 3-4 ay daha aşılama ile ilgili bilgi almayı düşünüyorum

Papatyamaviss Papatyamaviss merhaba, yumurtlama gününüz ne zaman acaba😊 benim 25 aralıkta çatladı bugün yapsam çıkar mı çok korkuyorum da cesaret edemiyorum siz de gölge gözüküyor ben de gördüm😍
kuzum benım 26 sı ogleden sonra cıvarları catladı dye dusunuyorum ovulasyın testlerınden dolayı, 27 sınden ıtıbaren sayıyorum ama ben senın yarın 12.gunun oluyor sanırım varsa cıkar bence

Biliyorum düşük olduğunu ama başka çarem kalmadı..ne zamana kadar beklicem..2 sene oldu..hiç cocuğum yok..her şeyi denedim..5 ay mfk kullanan kimse görmedim..o paraya 2 tane aşılama yapa bilirdim..en azından denicem
inşallah olur canım sadece inan

Az önce geri döndüm galiba çekmişsin daha önce hsg. Doktorun onermezse çekme tabi ki
Kürtajdan önce cektirmistim o zaman bişey çıkmadı hatta hamile kaldım o ay. Ama kürtajdan sonra bir problem oldumu onu bilemiyorum onun içinde birkaç ay daha bekleyeceğim bakalım

Hareketlilik nasil duser anlamadim gercekten ama 😔 esimin spermi 16 milyondu proxedld 78 milyona cikmis
Bak canım bu da benim eşimin.
Bende anlamıyorum hiç, doktor normal demiş.
Ben eşimin yanında olsam su kırmızı kısımlarin normal değer aralığında olmamasını sorgulardim. Ama sağolsun eşim birşey sormamıs.
Benim eşimin testinde de dengesiz birşeyler var bence ama çözemedim çok karışık.

Eklentiler

• IMG_20221215_103528.jpg
    IMG_20221215_103528.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 57
Anladım hayırlısı olsun hakkınızda belki tedsviye kadar kendiliğinden güzel haberler alırız senden
Zaten 2 güne test yapıcam bu ay jelde kullandım hatda 1 defa pik gördüm 2 defa koyu yine gördüm hem ağrımda oldu..testi satan kadına yazdım dedi küçük yumurtaların bunlar..hiç bu kadar olmazdı.İn şa Allah Allah beni ve bekleyenleri sevindirir

Bak canım bu da benim eşimin.
Bende anlamıyorum hiç, doktor normal demiş.
Ben eşimin yanında olsam su kırmızı kısımlarin normal değer aralığında olmamasını sorgulardim. Ama sağolsun eşim birşey sormamıs.
Benim eşimin testinde de dengesiz birşeyler var bence ama çözemedim çok karışık.
Cnm o kırmızı olanlar daha iyi olduğunu gösteriyor mesela hareketlilik referans aralığı öyle ama eşinin hareketliliği daha çok bu iyi bişey

X