Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Safransari inan anlatınca komik geliyor ama çok korkmuştum yaaaa, düşünsene acile düştüğünü , sorun ne, içimde prezervatif kaldı bir süre de eşim baktı içime göremedi hayır ortalık malı olmasına mı yanarsın şeyimin yok yatagın üstünde çıkmasına mı prezervatifin, gebertecektim eşimi yere bile baktım yok orda deyip durdu çünkü

Yok bir de acilde inanmazlardo, bu kendi başına bir işler cevismeye çalışmış derlerdi

İlahi ya sabah sabah güldürdün kızz

Bende guvenmıyorum yanı boyle kameradan gozuken seylere cıplak gozlede bısey gormuyorum zaten aksıyon olsun

ama ama bence no
Benim telefon çözünürlüğünden mıdır bedir, burdakileri görüp havalara uçtuğu cizgileri ben göremiyorum normalde.

Ama senin 1. Fotoda gördüm. Yumurtlamanın kaçıncı günüydü ?

Az sonra Ayşem seni aydınlatır zehir gibi baksana araştırıyordur şimdi Papatyamaviss

Erhan hocamıza L lavinya-

P Pozitiflerceee aydınlat bızı servıkal kontrol elle muayenede gebelık nasıl anlaşılır

günaydın kızlar bu yumurta akı gibi akıntı kaç gün sürer yumurtlama öncesi birde omepa q10 kullanıp uykusuzluk yaşayan var mı
ben imom omega kullanıyorum onda da var omegaq10 bi uykusuzluk sorunu yaşamadım ilaçtan degildir bence psikolojık olabilir uyku problemi

Canim değerlerde arada dalgalanma da olabiliyor.
3 hafta sonra yeniden test istiyor böyle durumlarda doktor.
Keçiboynuzu özü kullanmıyorsanız onu kullansın.
Aslinda onu da kullaniyordu ama.bugun doktorumuz demis degerler cok iyi artmis sanirim dedigin gibi donemlik bir durum

Bende guvenmıyorum yanı boyle kameradan gozuken seylere cıplak gozlede bısey gormuyorum zaten aksıyon olsun

ama ama bence no
2 gün sonra yap canım zaten ak koyun kara koyun belli olur 11. Gün olmuş oluyor ateşin iyi gidiyor inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…