Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu ay ümitliyim bakalım herşey allahtan yine dayanamayıp erken yapmışsın testi 2 gün sonra yap bence inşaallah pozitifi görürsün tüm topikçe gidelim annelere ya....
tabıkıde benım olayım bu kuzuum bılıyorsun :KK70: :KK70: ama sey zevk alıyorum uzulmuyorum umutlanmıyorum yanı asla :KK70: oyuzden sıkıntı yok , aaamiiiiiiiin :KK200:

kızlar sabah lavaboya gittiğimde baya yumurta akı kıvamı uzayan seffaf akıntım oldu kac aydır ilk defa bu kadar belirgin akıntım geldi sizde çatlama mı oldu yoksa 1 ,2 gün içindemi olur ateşimide takip ediyorum yükselme yok normal aralıkta gidiyor
Sen degerlendirmeye başla canim.

Günaydın kızlar daha önce kan sulandırıcı iğne kullanan oldu mu aranızda bu iğneyi betahcg pozitif olunca mı başkadınız kese göründükten sonramı yoksa kalp atışı duyulduktan sonra mı nasıl ilerledi süreciniz
Cey1an Cey1an canım sende iğne kullanıyorum demiştin sürece nasıl başlanıyor?

Şimdi düşünüyorum da değmiyordu çümkü ilk haftalarda fitil attım onu da bayagı bşr itmen gerekiyor. Geçen aylardan birinde içimde prezervatif kaldı sanırım kurcalayıp durmuştum :KK70: mesela onda gelmişti elime o sertlik. Ama fitil atarken yoktu :KK66:
Yeni hamile olanlar o top giib şeye elleri değiyo mu acaba 😂🤣

Şimdi düşünüyorum da değmiyordu çümkü ilk haftalarda fitil attım onu da bayagı bşr itmen gerekiyor. Geçen aylardan birinde içimde prezervatif kaldı sanırım kurcalayıp durmuştum :KK70: mesela onda gelmişti elime o sertlik. Ama fitil atarken yoktu :KK66:
Bana bşr şeyler değiyordu dün :) bugün nasıl oldu acaba 😃 yada ne zaman başlıyor yukarı çekilme ebe yok muuuu bilen anlatsın 🌞

günaydın kızlar bu yumurta akı gibi akıntı kaç gün sürer yumurtlama öncesi birde omepa q10 kullanıp uykusuzluk yaşayan var mı

X