2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Çok teşekkür ederim

Ayy gerinip uyumak bnde de cikti bide gaz cikti basima sizde de var mi ya
Bu gaz benim korkulu rüyam 2hamileligimde de devamlı akşamları secde pozisyonunda rahatlıyordum bı tek yoğun gazdan dolayı. Bu gebeliğim nasıl geçecek bakalım ama bugün (4+4 günlük) gaz oldu 1kereliktir umarım. Karın büyüdükçe daha zor oluyor tabi gaz olayi

Kızlar ben de bugün keseyi gördüm. Yolk kesesi de göründü. 5+3teyim. Hcg de tekrar baktı. 12316 çıktı. Haftaya tekrar çağırdı, bebeği görmek ve kalp atışını duymak için.
Çok güzel. Benim de 5+3. Ama tüp bebek dr ilk randevum için haftaya gel dedi. Görünmeyebilir diye 1 hafta daha beklicem. Zor geliyor beklemek. herşey yolunda mı diye bilmek istiyorum

Kızlar gebelik için gittiğimde rutin kan tahlilinde TSH 0.27-4.2 aralığında olması gereken değer bende 3.17 çıktı. Kadın Doğum doktorum dahiliyeye görünmemi, ve troid ilacı kullanmamı söyledi. Bu konuda bilgisi olan var mı veya troid ilacı kullanan ? En yüksek değeri aşmamış sonuçta yine de hamile hamile troid ilacı kullanılır mı

Benim de aynı değerim ama ilaç kullanmayı gerektirmez dedi kadın doğumcu ben de aklımın bir köşesinde tutuyorum bunu

Ben kullanmadım henüz tüm kan tahlili de vermedim gerçi de, yakın arkadaşım tüp bebek ile hamile doktor tam tahlil istedi onun da 3 küsür çıktı dahiliyeye yönlendirdi o da ilaç kullanıyor şuanda

Günaydınn kızlar, napıyosunuz bugün nasılsınız bakalıım? Ben biraz evi toparlamaya başladım yavaştan dayanamadım

Ben kullanmadım henüz tüm kan tahlili de vermedim gerçi de, yakın arkadaşım tüp bebek ile hamile doktor tam tahlil istedi onun da 3 küsür çıktı dahiliyeye yönlendirdi o da ilaç kullanıyor şuanda
Yaa ben sınırı aşmadığı için doktorun abarttığını düşündüm ama riskli bi durum olabilir mi bebek için tedirgin oldum şu an

Yaa ben sınırı aşmadığı için doktorun abarttığını düşündüm ama riskli bi durum olabilir mi bebek için tedirgin oldum şu an
Bilmiyorum ki korkutmak da istemem ona dahiliye kullan demiş doktoru da onaylamış kullanmasını kullanıyordu en son hatta tekrar bi kan verdi de düşmüş demişti ilaç sonrası ama emin olmak için bir mesaj atayım

Sana zahmet beni bilgilendirirsen canım çok teşekkür ederim şimdiden

Canim ben varim gecen düştüğümde 3.5tu kadın dogum doktorum tiroid ilaci kullanmami önerdi dahiliye ilaç basladi. Simdi hamile oldugumu ogrenince önce dahiliyeye gittim zaten ilacim da bitmişti 2 olmasına rağmen gebelikte yukseliyo diye tekrar ayni ilacıma devam etti. Kadin dogum doktorlari 2.5 un altinda tutmak istiyor tsh ı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…