2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ben Rusyaya doğuma gitmek istiyorum

Ben hataydayim beklerim. Gel karsi komsu olalim birlikte bebis büyütürüz
Vallahi kimi sorucam herkese diyorlar düşünmeden git Hatayaçok güzel orda o kadar merak ediyorum artık)))Dalamana gittik gezmeye geçen sene idare eder derim. Lüleburgaza hiç gitmedim bende istiyorum Hatay çıksın)))

Özel sistem ne ola ki
Ovulasyon testleri zaten 2 sene önce ben böyle gebelik öğrendim. Hiç beklemedim Ovulasyon testleri yapıyorum ve 3 gün boyunca aşırı 2 çizgi. Evde 1 tane gebelik testi var di.yaptim hemen çıktı. Ben şok oldum çünkü eşimle 1 kere beraber olduk ,adetleri bekliyorum normalde.o da göreve gitti. Sonra normal adet günleri geldi geçti hiç birsey yoktu işte 2 ci çizgi ne zaman çıktı hemen hastaneye koştum kan verdim 118 çıktı. Tabiki sevindik çünkü doğal oldu. Ama ertesi gün sabah kramp hissettim, lavaboya gittim kahverengi akinti başladı. Biz acile koştuk.tekrar kan verdim ve düşmeye başladı 89 oldu....işte öyle bitti (((işte ondan biliyorum Ovulasyon testleri erken gösteriyorlar. 5 mayısta transfer oldum ve yapmaya başladım. 3 cu günü koyulasmaya başladı bende şüphelenmeye başladım. Gittim predictor aldım ve 5ci günü yaptım ve gösterdi. Fotoda 5 gün Ovulasyon ve predictor test

Eklentiler

• 20220511_130107.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 43
Allah aşkına nasıl öyle erken öğrendin
Bahsettim yukarı doktora ne zaman yazdım o da şaşırdı dedim ben 5.5 yıl boyunca o kadar test yaptım ki kan bile vermek gerek yokhadi bakalım dedi6 ci gün 31 sonucum. 7ci gün 43 ve 9 cu -95 oldu.yarin bir daha verecem

Bahsettim yukarı doktora ne zaman yazdım o da şaşırdı dedim ben 5.5 yıl boyunca o kadar test yaptım ki kan bile vermek gerek yokhadi bakalım dedi6 ci gün 31 sonucum. 7ci gün 43 ve 9 cu -95 oldu.yarin bir daha verecem
Gerçekten helal olsun bende 2 yıl negatif göre göre aşılama yaptırdığım halde kesin tutmadı dedim, öyle de inandım ki tutmadığına fiti fiti gezdimpazar kardeşimin zoru ile test yaptım pozitif olunca bide nasıl oldu diye şok oldum sanki korunuyorduk tövbe ya

Vallahi kimi sorucam herkese diyorlar düşünmeden git Hatayaçok güzel orda o kadar merak ediyorum artık)))Dalamana gittik gezmeye geçen sene idare eder derim. Lüleburgaza hiç gitmedim bende istiyorum Hatay çıksın)))
Lüleburgaz çıkarsa hiç üzülmeyin. İnsanları çok iyidir, şehir küçük tatlı bir şehir. En önemlisi sosyal, yaşayan bir şehir. Her yer cafe, park. Etrafta gezilebilecek güzel yerler var. Okullar hastahaneler oldukça iyi. Hakkınızda hayırlısı olsun

Selam kızlar, bugün doktor kesenin büyüdüğünü söyledi cuma tekrar çağırdı. En azından yolk sac I görebiliriz cuma günü dedi. Tahmini doğum tarihi 11.01.2023 görünüyor. Yaş:32 2. Çocuk olacak kısmet olursa.. yine Cuma’ya heyecanlı bekleyiş başladı

Tebrikler benim 2 aşılama hiç tutmadı 1 tane kimyasal oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…