2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ya onu hiç sormadım ultrason görüntüsünü almayida unuttum heyecandan aklıma gelmedi sadce kesen 5 haftalik ile uyumlu dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleriz
İnsan heyecanlanıyor bana da 2 hafta sonra gel dedi ben ilk haftamı doldurdum bugun itibariyle haftaya cuma kontrol bebek goruntusu icin ama insallah dayanabilirim

Kızlar hangi folik asit iyi hangisini kullanıyorsunuz ?
Ben önceden folidoce kullanıyordum ama doğal içerikli arayışına girdim. Bir süre solgar kullandım B12+folikasit, şimdi de folidays kullanıyorum. En temiz içerikli olarak bunu buldum bitkisel bazlı ️ ne kadar sentetikten kimyasaldan uzak durursak o kadar iyi düşüncesindeyim

Aynen bende onun arayış içindeyim evde var folbiol ama çok yüksek doz yani yan etki de yapsbilir bu kadar büyük doz ilaç

Hanimlar bende dün adete 2 gun kala 103 beta degeriyle ogrendim gebeligimi.. kese 5.hafta kalp 6 diye biliyorum.sizlerde nsl oldu..
Canım bence acele etme. Aslında hafta olarak değil fe kese 3000 değer üstünde gözüküyor karından.

Ben 6+0 da kalp duymadım mesela, erken gidersen boş gebelik mi şöyle böyle bissürü stres. Bebeği görürsen bu sefer kalbi atacak mı stresi bence 6+5 e kadar sabret gittiğinde hepsini gör

Canim sabredebilmek ayri mesele oda var tabi de. Bide sey var kanama alani vs var ise progestan kullaniyor ya ona gec kalmak istemiyorum..bilemedim valla senin dedigine göre 2 hfta sonra gitmeliyim

Kaç haftalık canım keseyi ne zaman görülüyor uygulamaya göre benim 4 haftalık ama dün kan verdim 13.29 sonuç çıktı geç döllenme sanırım benimki. Gitsem görürler mi yoksa bekleyeyim mi
Canim ben 5+6 da gördüm ama görmek yetmedi bu sefer de kesem küçük mü diye dert ettim benim bakıldığı gün 5000di degerim buna rağmen vajinal ultrason ile görüldü. 3000 üzeri olmadan kese görünmüyormus canım. 5000de bile 4mm cik kese gördü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…