2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ben de çok korkuyorum bende de aşırı kasık ağrısı var belirti olsa dert olmasa dert:) inşallah kazasız belasız hepimiz kucağımıza alırız
Ya bişey soracağım, bende henüz heseyi gördüm şükür ama bebeği görmediğim için endişeliyim. Böyle sanki damar çekilmesi gibi birşey oluyor rahmimde , sanki vajinaya doğru da iniyo rahimde başlayıp.İğne batması gibi de biraz sanki.Normal mi ? Çok endişeliyim 🥹

İyi akşamlar kızlar toplu cevap olsun kasık ağrıları batmalar, aşırı şiddetli olmadıkça kasıklarda olan kramplar çooooook normal sakın endişe etmeyin. Kahve lekeler olabilir bu günlerde, kırmızı olmadıkça endişe etmeyin ama doktorunuzu da bilgilendirin. Ultrasonda GA gebelik haftası GS kese boyutu CRL bebek boyutudur. Umarım herkes sağlıkla kucağına alır 😍

Merhaba, hamileliği tescillenenler sağlıkla alsın kucağına inşallah bebeklerini. Bekleyenlerde istedikleri haberi alsınlar inşallah.
Ben 2016 Mayıs ve 2018 Haziran annesi oldum. Şimdide nasip olursa 2023 Ocak annesi olacağım. Adet tarihimden 2gun önce evde testim pozitif çıktı. Bugün 4gun geçti adetimden kan verdim yarın sonucu alacağım. Sonucumda onaylanırsa belgeli katılırım aranıza inşallah 🙂
Sonucunu paylaş mutlaka canım benimde 2018 temmuz dogumlu kizim var..😊 ikinci ocak 2023 nasipse🤲

Selam kızlar 🥰 bende pazar günü 1397 bhcg ile öğrendim gebeliğimi 😍 sat belirsiz 🤦🏻‍♀️ 2 Nisan gece 12 gibi adet olmuştum. 2 Nisanı kabul edersem tahmini doğum 7 Ocak, 3 Nisan kabul edersem 8 Ocak 🥰 yarın randevum var inşallah güzel haberler alırım, hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum 😍💛🌸

Selam kızlar 🥰 bende pazar günü 1397 bhcg ile öğrendim gebeliğimi 😍 sat belirsiz 🤦🏻‍♀️ 2 Nisan gece 12 gibi adet olmuştum. 2 Nisanı kabul edersem tahmini doğum 7 Ocak, 3 Nisan kabul edersem 8 Ocak 🥰 yarın randevum var inşallah güzel haberler alırım, hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum 😍💛🌸
Benimde bugün randevum var hadi güzel haberler inşallah

merhaba arkadaşlar tebrik ederim öncelikle anne adaylarını Rabbim herkese nasip etsin dualarım hep sizlerle.Doktorum 18 mayısa randevu verdi bugun 6.haftadayım bugun bulantılarım başladı sizde nasıl durumlar doktora ne sıklıkla gideceğiz bilgi verebilir misiniz

X