2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bebiş 7 250 boyu 67 baş 41 2 yaş kızım kilo 12 boyu 87
Bilmiyorum öyle dedi doktora da götürün dedi
7250 zayiffmiymis benim kızın aşısı var bugün eminim o kadar gelmicek . Hiçte zayıf diyen olmadı ne doktor ne hemşire asilarda. Takılma ona sen bence. Büyük biraz az dicem de benim 5 yaşındaki kızım 15 kilo sen düşün artık 🤷🏻‍♀️

Kızlar 6. Ay aşıları nasıl geçti. Bugün asimiz var
Aşı iyi geçti.. Eve geldikten sonra huysuzluk oldu dişi de çıkmış ateş yok ama ben gene de calpol verdim rahatça uyuyor en azından aşı yeri hafif şişmiş..
7250 zayiffmiymis benim kızın aşısı var bugün eminim o kadar gelmicek . Hiçte zayıf diyen olmadı ne doktor ne hemşire asilarda. Takılma ona sen bence. Büyük biraz az dicem de benim 5 yaşındaki kızım 15 kilo sen düşün artık 🤷🏻‍♀️
Valla ben de anlamadım neden öyle söyledi.. Kızım da iştahsızlık vardı vitamin şurup verdi Dr.. Bugun kahvaltıda yemek yedi şükür 🤲

Eklentiler

• IMG_20230711_134216_edit_125723354563107.jpg
    IMG_20230711_134216_edit_125723354563107.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 50
Aşı iyi geçti.. Eve geldikten sonra huysuzluk oldu dişi de çıkmış ateş yok ama ben gene de calpol verdim rahatça uyuyor en azından aşı yeri hafif şişmiş..

Valla ben de anlamadım neden öyle söyledi.. Kızım da iştahsızlık vardı vitamin şurup verdi Dr.. Bugun kahvaltıda yemek yedi şükür 🤲
Kıyamam normaldir herhalde. Ağızdan var mıydı bu ay. İyi olmuş ilaç vermen bizim doktorumuz da hmn vermekten yana. Çocuk acı cekmesin diyor.
İştah açan macun veriyorum bende büyük kızıma

Bacağını kasmissa ondan sisermis öyle dedi hemşire bize

Haşlayıp vercem canım. Hepsini öyle denedim. Corba yapmaya gecemedim henüz
Ya ben ilk nasil yaptığımı hatırlamıyorum, hep sonradan yaptığım yemekler aklımda salçasız, her yemeğinde kiyma ya da bulgur, kerevizin keskin tadı var ya o sorun olabilir belki. Bu ay kontrolden sonra başlayacam.insallah nasıl olacaktı hep unuttum. Hani yemek gibi ne ne zaman pişiriyorduk.
Bir yaşa kadar salça ve tuz yoktu ama smdi Osman gönülal olur demiş

X