2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bugün 2. Ay asilarimizi ve rota asimizi olduk.buraya kadar iyiydie gceyide rahat atlatırsak cok iyi. Ateşi olmadı ama rahat uyusun diye calpol verdim. Şimdide ateşi görmeden niye verdim diye içim içimi yiyor ah bu annelik😔
Geçmiş olsun 💐 inşallah olmaz ateş vs ben ateş düşürücü pek vermem evde de yok ama 2. Ay aşısı epey yüklü üzülme bişey olmaz inşallah

Bugün 2. Ay asilarimizi ve rota asimizi olduk.buraya kadar iyiydie gceyide rahat atlatırsak cok iyi. Ateşi olmadı ama rahat uyusun diye calpol verdim. Şimdide ateşi görmeden niye verdim diye içim içimi yiyor ah bu annelik😔
Rota İçin aç gitnek lazımmış nasıl ayarladın canım açlık durumunu aç çok ağlar bebiş yaaa🙄

Bu gidişle benimkide galip gelecek bana 😅benimde kollarım koptu sallamaktan 🥴🥴ya bizimde bir diziden aklımda kalan bi şarkıydı galiba Kemal sunal söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam "ağlamak yoooookkkk"diye onu söyleyince görmen lazım dudaklarını nasıl büzüp bana bakıyor 😀😀😀ben bu kısmı çok sevdim videoya çektim bakıp bakıp gülüyorum kıyamıyorum yapmaya surekli 😅😅😀😀
Bazı hallerini bende çektim uyurken bakıyorum Allahım annelik çok saçma kafalar gerçekten 😂😂

Bende aşıdan sonra önlem amaçlı çay kaşığı kadar calpol verdim. Ateş çıkmadı şükür. İyi yaptın, cıksa daha zor. Üstelik rota da olmuş. Ben 3.ayda yaptıracağım.

Bence iyi yaptin her asiya gitmeden verirdim kizima bizim ebe calpol etki etmesi uuzn surer aşı illaki huzursuzluk yapar onceden engellersin ates yapmasa bile ama ne kadar verirsim onu unuttum

Çapak sulanma var mıydı sizde?
Yok canım bir şikayetlmiz yoktu. Ama damla cok ağlattı kuzumu. 3 aya götürmem belki 6 aya götürürüm. Bi de bizim baba 3 yasından beri gözlük kullandıgından mı öyle dediler bilemedim. Bu da sonradan aklıma geldi
Kizlar ocaginiza düstüm..oglum tam 6 haftalik ve felaket derecede kucaga alisti asla baska türlü uymuyor ve bi kac gündür kucakta bile uyumuyor...:KK43: asla uyku yok onun icinde cok huysuz sürekli agliyor artk napicami sasirmis durumdayim kafa beyin kalmadi cok üzülüyorm bebwgime:-(

Bu arada banyo olayini denedm yok dalmiyor..masaj, vs yani minik rutinler elimden geldigince malesef evimiz asla bos kalmiyor...kayinvaldimler heeergün bizde bebek icin...:KK43: birazda malesef burun sokuyolar ne kadar iyi niyetli.olsalarda...okdr bunaldimki
Bunu sag salim büyütimde, ikinciyi asla yapmicam cünkü yipratiyolar asla anlayis yok bizim milletde..insanliktan ciktm diyebilirm
Off aynısını bugun ben de yasadım. Kalabalık misafir geldi ve kızım 5 dk durmadı bas bas bagırdı. Ne yaptıysak susmadı. Erken kalkıp gittiler şak diye sustu benimki 🤦🏽‍♀️

Kucak olayına takılma zamanla gececek daha çok küçükler annesi bi kaç ay sonra sen isteden de gelmeyecek kucağına oyun oynamaya gidecek 🥰

minezmn41 minezmn41 canım nasılsın nasıl gidiyor.. 3 aylık olmuşsunuz, deneyimlerinden bahsetsene biraz.. Hane hep diyolar ya 3 aylık olunca düzelcek diye, öyle bi izlenimin var mı gaz olsun uyku olsun emzirme vs☺️☺️

kızlar kahve içiyor musunuz?Dün sabah içtim çöl fena huzursuz oldu acaba kahveden mi yoksa ataklara mı girdik yine 🙄🥴

X