2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ne kadar dogru bilmem ama anneme bugun videosunu attim sormak icin bir yorumu vardir paylasayim sizede, eskiden koydeki sifacilar boyle olunca bebegin eşinin nemli sulu bir ortama atildigini ondan olduğunu soylermis bulabilirsen kuruyacagi ortama atmak gerekirmis ve kirmizi renkli bir bez tulbent tarzi biseyle sarman gerekiyormuş bebegi bir iki saat o bezide sekerli suyla mi ne yikiyormussum çok aklimda kalmadi dinleyemedim oglum durmyanca geçiyormuş kuruyormuş o izler dedi.
Canım dr da sakallı biri öpmüşse de olur dedi babası öpüyordu birde sıcaktan olur üzerini sık örtmeyin sık giydirmeyin dedi öpmeyin dedi bepanthol sür dedi arada sırada bepanthol sürüyorum bnde..

Herkese geçmiş olsun öncelikle. Başımız da sağ olsun😞Bir şey danışmak istiyorum.
Sezaryen olan anneler normal külot mu karnı kapatan hamile külodu tarzı mı iç çamaşır giyiyorsunuz doğum sonrası?

Herkese geçmiş olsun öncelikle. Başımız da sağ olsun😞Bir şey danışmak istiyorum.
Sezaryen olan anneler normal külot mu karnı kapatan hamile külodu tarzı mı iç çamaşır giyiyorsunuz doğum sonrası?
Normal ic çamaşırı zaten ilk zaman dr ic çamaşıri için sezeryan bölgesine gelmesin demişti yara enfeksiyon kapmamasi açısından..

Be
Benim de sütüm o kadar azaldı ki çok üzülüyorum kızım ağlıyor doymuyor artıkama yakınlarımızı kaybettik daha bugün çıkardılar her gün her saat ağlıyorum nasıl iyilesegiz bilmiyorum Allah yardımcımız olsun hepimizin Allah beterinden korusun
Benim de azaldı bebek doymuyor sanki😔 gidip tekrar mama aldık bugün baya içti 😞

Merhaba ben doğum yapalı 33 gün oldu hala hamilelikte giydiğim yüksek kulotlarimi giyiyorum.

Be

Benim de azaldı bebek doymuyor sanki😔 gidip tekrar mama aldık bugün baya içti 😞
Hissediyorlar bizim yaşadıklarımızı üzüntümüzu huzursuzluklari ondan bence. Günlerdir huzursuz benimkide uyumuyor benim uzuntumden etkilendi eminim. İnşallah sutlerimix azalıp kesilmez. Rabbim yardım etsin herkese 🤲 keşke herşey rüyaydı dese biri cikip

Canım dr da sakallı biri öpmüşse de olur dedi babası öpüyordu birde sıcaktan olur üzerini sık örtmeyin sık giydirmeyin dedi öpmeyin dedi bepanthol sür dedi arada sırada bepanthol sürüyorum bnde..
Bugun arkadaşım geldi onun kizinda alerji vardi bebekken bizimki gibi dedi bizde randavu alip bir doktora soralim iyisimi

Ben biraz büyük külot almstim.benimkiler skezeryana denk geliyordum.

Aynen canım aynı böyleydi isilik dedi sağlık ocağındaki acilde ki de bebek aknesi dedi yüzünde omzunda boynunda sırtında vardi bugun kabuk tuttu yüzü soyuluyir kendi kendine geçecek inşallah bebek çok huzursuz oluyor
Canım bu egzama. Sürekli nemli tutman lazım mustelanın atopik kremi var ondan al günde 2 3 kere sür 1 haftaya kalmaz geçer. Nerden biliyorum benim bebeğimde de vardı doktora sordum çok ilgilenmedi işçilik gibi serin tut bebeği dedi. Bir başka doktora sordum o da bebek sivilcesi dedi geçer dedi ama çocuğun yüzü kuruyordu sürekli baya araştırdım aynı sorunu yaşayanları buldum bu kremi önermişler aldım 2 günde düzeldi şimdi hala sürüyorum bir sorun yok. Ama bazen günde 1 kere sürsem akşama doğru hemen kuruyor. Tek çare sürekli nemli tutmak. Çok kurursa bebeğini huzursuz eder. Sen bu kremi alana kadar losyonun varsa onunla nemlendirmeye başla hemen bunu alınca da buna geç

Kızlar süt konusunda biz de aynıyız 😢 bişey soracağım uykunuz nasıl benim minnoş uyumuyor emerken uyuyup yatağa yatırınca feryat figan ağlıyor neden olduğunu bilmiyorum 😭

Canım bu egzama. Sürekli nemli tutman lazım mustelanın atopik kremi var ondan al günde 2 3 kere sür 1 haftaya kalmaz geçer. Nerden biliyorum benim bebeğimde de vardı doktora sordum çok ilgilenmedi işçilik gibi serin tut bebeği dedi. Bir başka doktora sordum o da bebek sivilcesi dedi geçer dedi ama çocuğun yüzü kuruyordu sürekli baya araştırdım aynı sorunu yaşayanları buldum bu kremi önermişler aldım 2 günde düzeldi şimdi hala sürüyorum bir sorun yok. Ama bazen günde 1 kere sürsem akşama doğru hemen kuruyor. Tek çare sürekli nemli tutmak. Çok kurursa bebeğini huzursuz eder. Sen bu kremi alana kadar losyonun varsa onunla nemlendirmeye başla hemen bunu alınca da buna geç
Alıp denerim canım inşallah ama yüzü eskisine nazaran çok iyi durumda.. Dikkat ediyiruz, İyileşmiş canım sadece alnındakiler var ordaki minik sivilcelerde kurumuş..Bebeği yatırdığım yer kıyafetleri sarı sarı renk olurdu kuruyan yerlerinden gelirdi o da gitti şükür 1 haftada geçti..

Canım bu değil mi

Eklentiler

• Screenshot_20230212_173731_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20230212_173731_trendyol.com.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 26
Hanımlar merhaba benim bebeğim 25 günlük iki gündür Kakası çok pis kokuyor sizdede böyle bi durum oldumu acaba normalmi birde bu gün biraz yeşile dönmüş rengi

X