2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Tokata vardik bebeği hastaneye getirdim zature olmuş yavrum soğuktan 😭😭😭 gelmeseydiniz sabaha kalmazdı bu bebek dedi doktor 😭 kızima dua edin teyzeleri nolur
Rabbım tez zamanda şifa versin inşallah biz hala Antep te mahsur kaldık benzin bile yok nasıl anladınız zatürre olduğunu benim kızım da da öksürük burun tıkanıklığı hapşırma var

Rabbım tez zamanda şifa versin inşallah biz hala Antep te mahsur kaldık benzin bile yok nasıl anladınız zatürre olduğunu benim kızım da da öksürük burun tıkanıklığı hapşırma var
Nefes almada çok zorluk çekti bı nefes alıyor digerini almak için 5 10 sn alamiyordu

Happywomen1 Happywomen1 2 şubattan beri girmemiş. İnşallah iyidir?
volkicansu volkicansu , Pittik Pittik siZ nasılsınız bir yere yerlesebildiniz mi? Benzinde yok sanirim araba ısınmaz ne yaptınız
Ankaraya gidiyoruz yoldayız. 2 gece arabada, 1 gece arkadaştaydık. Sonra yola çıktık. Eve girmeyi denedik. Deprem oldu kaçtık. 4 defa eve gir çık yaptık, her seferinde avize sallanıyor, baktık olmuyor. Çıktık yola

Tokata vardik bebeği hastaneye getirdim zature olmuş yavrum soğuktan 😭😭😭 gelmeseydiniz sabaha kalmazdı bu bebek dedi doktor 😭 kızima dua edin teyzeleri nolur
Allahim çok kötü oldum yavrum benim... Dualarım seninle ve bebeginle canım, inşallah hemen toparlar 😔 benim ailem tokatta bir sıkıntı olursa aileme ulaşabilirsin elinden geleni yaparlar

Ankaraya gidiyoruz yoldayız. 2 gece arabada, 1 gece arkadaştaydık. Sonra yola çıktık. Eve girmeyi denedik. Deprem oldu kaçtık. 4 defa eve gir çık yaptık, her seferinde avize sallanıyor, baktık olmuyor. Çıktık yola
Bizde Pittik Pittik gibi 3 gece arabasa kaldık benzin yok yada sınırlı veriliyor 2 çocukla olmuyor müstakil bu eve girdik mecburen kendi evimiz eşya almak için 3 kez girdi eşim hepsinde sallandı bir süre buraya sığınacagiz mecburen

Kızlar bebeğimin suratindaki sivilceler çoğaldı ya normal mi bu kadar sivilce olması 😞 nasıl geçer ya 😞😔
Bugun bir baktim sirtida boyle isilik demisti ebe de sirti ama bukadar degildi senin bebeginin böyle miydi canim napsam bilemedim doktora gotursem mi acaba. Bu arada kusura bakmayin bukadar kotu sey yasanirken bu u sormaz zorunda kaldim😔

Eklentiler

• 16760060797544201278600783162134.jpg
    16760060797544201278600783162134.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 75
Bugun bir baktim sirtida boyle isilik demisti ebe de sirti ama bukadar degildi senin bebeginin böyle miydi canim napsam bilemedim doktora gotursem mi acaba. Bu arada kusura bakmayin bukadar kotu sey yasanirken bu u sormaz zorunda kaldim😔
Bu bebek sivilcesi gibi ndrgilde baya kızarık.isilik sicaktan olmaz mı cok sicak eviniz ?.cok kat mi giydiriyorsun

Bu bebek sivilcesi gibi ndrgilde baya kızarık.isilik sicaktan olmaz mı cok sicak eviniz ?.cok kat mi giydiriyorsun
Evimiz çok sıcak diyemem 22-24 derece arası ama galiba çok sıcak tutuyorum battaniyeler falan önüne gelen işte üşüyecek Üstünu ört diye kafamı karıştırıyorlar

Canım bu isilik gibi gerçekten. Cok sıcaklatma bebeği. Kendi giyindiğinin bir kat fazlasını ört üstüne

X