2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gaziantep kabus gibi kale hastane bile yıkıldı 550 civarı bina yıkıldı çocukları kucağımıza alıp dua ettik ilk sarsıntı bitince merdivene koştuk halen sarsıntilar sürüyor şuan uyarı geldi fay kopmuş 5-7arasi şiddetli gelecek diye bizlere dua edin benzin de kalmadı petrollerde arabada ısınmak da zor olacak
Ne diyeceğimi hic bilmiyorum dua etmekten baska elimden bisey gelmiyor

Eşim çantalarla bebeği aldı bende büyük kızımı doğumdan beri gelmeyen kanama tekrar başladı ev 5. Kat merdiveni zor indik bebeğin altını değiştirip diğer çocuğu arabada oyalamak çok zor gerçekten yerler kar yağmur da araliksiz yağıyor
Allah yardımcınız olsun canım. Dualarımızdasınız. Geceden beri izliyoruz elimizden hiçbirsey gelmiyor

Eşim çantalarla bebeği aldı bende büyük kızımı doğumdan beri gelmeyen kanama tekrar başladı ev 5. Kat merdiveni zor indik bebeğin altını değiştirip diğer çocuğu arabada oyalamak çok zor gerçekten yerler kar yağmur da araliksiz yağıyor
Canim.cok geçmiş olsun.fay kopma olayı asılsızmis. Allah yardımcınız olsun

volkicansu volkicansu Pittik Pittik Rabbim hepinizin yardımcısı olsun dualarımız sizinle geceden beri gördüğüm görüntülere ağlamaktan helak oldum. Allahım bir an önce bebeklerinizin hürmetine sizleri feraha çıkartsın daha beterini de tekrarını da yaşatmasın inşaAllah 🤲🏻😔 Happywomen1 Happywomen1 sen iyi misin? Halâ bir şey yazmamışsın umarım iyisindir 😔

Adıyamandayim canım evim kullanılmaz halde her taraf enkaz sevdiklerim enkaz altında 😭 elektrik yok su yok benzin yok arabada donmak üzereyiz 😭
😔😔Allahim tez zamanda yardımcınız olsun canim .yok mu kalabileceginiz sıcak bi yer canım ya ,ben izlememeye calisiyorum yuregim dayanmiyor ,sizler bu durumun icindesiniz Allahim sabir versin ,deva versin en kisa zamanda,gocuk altinda kalanlar ins sag salim kurtulurlar.Hangibirine yetişecekler düşündukce icim parçalanıyor.😞

Çok üzgünüm burayada çok girmiyom. Zor bir durum , Pembis Hayaller Pembis Hayaller yemekte yoktur demi napiyorsunuz.. bebek nasıl duruyor mu? Onun beskenemsi nasıl diğer çocuğunun valls bilmiyorum ne yapılır

Adıyamandayim canım evim kullanılmaz halde her taraf enkaz sevdiklerim enkaz altında 😭 elektrik yok su yok benzin yok arabada donmak üzereyiz 😭
Sivastayım gelmek istersen misafir edebilirim sizi maraşlıyım orası da çok kötü durumda ailem de gelecek inşallah,laf olsun diye söylemiyorum kayınvalidemgil de var lütfen gelebilirseniz benimle iletişime geç

Sivastayım gelmek istersen misafir edebilirim sizi maraşlıyım orası da çok kötü durumda ailem de gelecek inşallah,laf olsun diye söylemiyorum kayınvalidemgil de var lütfen gelebilirseniz benimle iletişime geç
Rabbim razı olsun Tokat'ta abim var şuan sivas üzerinden tokata geçiyoruz 🙏

X