2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Durdururlar belki canım ama miadı da gelmiş sayılır. İstersen muayene ettir cunku acılma var mı bakmalılar. Sezeryan mı olacaksın normalde
Evet sezeryan olacağım 16 Ocak inşallah günü ama sancın yok dediler yolladılar alttan muayene de edilsin gerekiyorsa dedim gerek yok dedi ebe hanım anlamadım gitti ben bu işten bişey bir ağrı vuruyor vajinadan gidiyor makattan çıkıyor ama sancı yok bakalım gece artarsa üniversiteye giderim artık ili gün daha dayansa kendi doktorum pazartesi iş başında olacak ama nasip bu işler

Hayirli ugurlu olsun 🥰
Anali babali buyusun minik🤲🏻
Sut icin 7 hurma kaynatip suyunu icin, hurmasini da yiyin hatta diyen kizceler vardi, okumustum burda ama kimlerdi hatirliyamadim canim.
Ben 😅.
Benim sütüm gelmisti zaten hemen yine de içtim ama komsumuzun 5,6 aylik bebegi varken sütü azdı annemin onerisiyle hurma suyu ictiginde ise yaramisti baya tesekkur etmisti anneme. O kuru kuru yiyormus ,suyu daha iyi geliyor.

Ben 😅.
Benim sütüm gelmisti zaten hemen yine de içtim ama komsumuzun 5,6 aylik bebegi varken sütü azdı annemin onerisiyle hurma suyu ictiginde ise yaramisti baya tesekkur etmisti anneme. O kuru kuru yiyormus ,suyu daha iyi geliyor.
Ne kadar su ile kaynatılacak peki bide ılık yada soğuk şartı var mı bende yanıma alayım 🙈

Evet sezeryan olacağım 16 Ocak inşallah günü ama sancın yok dediler yolladılar alttan muayene de edilsin gerekiyorsa dedim gerek yok dedi ebe hanım anlamadım gitti ben bu işten bişey bir ağrı vuruyor vajinadan gidiyor makattan çıkıyor ama sancı yok bakalım gece artarsa üniversiteye giderim artık ili gün daha dayansa kendi doktorum pazartesi iş başında olacak ama nasip bu işler
Allah allah e 70 leri goruyorsan nasıl sancı yok diyorlar anlamadım 🤦🏽‍♀️ sen yine de takip et tabi ki artarsa git mutlaka

Kızlar merhaba bende pazartesi sezeryan doğum yaptım. Kızım bugün hiç memeden ayrılmak istemiyor memeden alıp beşiğine koyunca hemen uyanıyor. Acaba sütüm mü yetmiyor diye düşünmeye başladım. Sizce sebebi ne olabilir?

Harikasın yaaa açık hava ikinize de çok iyi gelir☺️ Biz doğuramadık henüz 🙄 bırak gezmeyi,burada aşırı grip salgını var kendimi eve kapattım, doğumda ziyaretçileri ne yapacağız hiç bilmiyorum 😭
Ben kimse kabul etmedim . Sadece kv geldi bir kaç gün kaldi eve yolladım beni strese soktu 🤣🤣🤣 eşimin teyzeleri gelmek istediler onlar da Antalyada oturuyorlar izin vermedim 😪salgın vardı hiç gerek yoktu şuan

Dogumhaneden yazıyorum. Sabah beni buraya aldılar servisten.. Bebeğin kalp atışları düşmüştü. Dedim bu sefer doğuruyorum. Şu an oksijen ve serum veriliyor. Nst sürekli bağlı. Sanirim servise geri donucem. Heyecanlandım bir an..
Kilo alımında gerileme yok dimi canim tekrar.insallah iyiye gider de biraz dha dayanir.🙏
Kızlar moralim çok bozuk. Benim oğlan hasta oldu grip... Sabahtan beri burun akıntısı, hapşırma... Ipege gececek diye çok korkuyorum üstelik benim de vücudum ağrımaya başladı iyiden moralim bozuldu
En korktuğum 🙄 canim yok mu ufo isitici felan. Ben anneminkini alip yatak odasinin duvarina monte ettirdim dün. Malum kv ler gelcek ev kalabalik olacak. Emzirip odaya koyarim dedim uzun sure kalabalikta kalmasin yavrum.korkuyorum hastalik gelir diye.

Kesinlikle öyle doktora gidince söyleyeceğim baktıracağım zaten azda olsa sarılığı var bende streste bitmiyor kaynanam sağolsun gitmedi cümle alem mama verdiğimi duydu sütü yetmiyor bakamıyor edemiyor ondan da oturup ağlıyorum ağrıma gidiyor stresten de sütüm gidiyor elimde olmadan nette ne arttırıyorsa yapıyorum ama bakalım kısmet artık
Allah allah canim neden oyle oluyor ki acaba .sen kv bosver bebegine odaklan . Kulak aşinaligi olarak bazen anne sutunun bebege kotu geldigini duymustum alerji gibi. Acaba oyle bir sey mi ki ? Testi ondan mi yapacaklr.

Naptın canım hastanede misin hala

Kilo alımında gerileme yok dimi canim tekrar.insallah iyiye gider de biraz dha dayanir.🙏
Kilo alimina bakilmadi henuz ama surekli nst tansiyon seker olcumu yapiliyor kan aliyorlar arada. Esas bugun beraber beninle dogumhanede kontrol edilen kadin az once dogum yapti. O da tansiyondan buradaymis. Daha oglen servise donerken sorbet ettik. O da 35.haftalik. Gece gece beni de stres basti. Beni de salmazlar insallah burada daha guvende hissediyorum acil mudahale acisindan.

X