2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim beta hcg 3 gün önce 400 çıkmıştı . Haftaya bakıyorum 4 haftaya denk geliyor . Sağlık o. Doktoru diyor ki gebelik var mı yok mu belli değil 😬 çok mu düşük yA değerler? Haftaya bi daha mı test yaptırsam?
Benim 16 değerle doktorum hayırlı olsun hamilesin dedi😂 gayet belli var gebelik tabiki😍 sağlıkla ilerlesin 💐

Yok yok içinizi ferah tutun. Benim de geç döllenme ve insan evham yapıyo ister istemez ama Allah'ın izniyle hepimiz için yolunda gidecek her şey 🥰🤲🏼
Siz kac haftalıksınız sata göre doktorla görüştünüz mü gec döllenme oldugunu o mu söyledi çok soru sordum kusura bakma nolur canım merak ediyorum içim içimi yiyor

Yok yok içinizi ferah tutun. Benim de geç döllenme ve insan evham yapıyo ister istemez ama Allah'ın izniyle hepimiz için yolunda gidecek her şey 🥰🤲🏼
Bide kan vermeye dun sabah gittim gece cıktı sonuclar bekleyemedim uyuyakaldım gece sabah sonucu görünce telas yaptım öğleden sonra aile hekimim yanına çagırmıstı kan degerlerimi yorumlamaya ona soracagım doktorumdan da randevu almaya calıstım ama en erken 16 sına verdi randecuyu

Siz kac haftalıksınız sata göre doktorla görüştünüz mü gec döllenme oldugunu o mu söyledi çok soru sordum kusura bakma nolur canım merak ediyorum içim içimi yiyor
Tabi sorabilirsin önemli değil :) sata göre bugün tam 6+0 ama usg de bugün 5+1 çıktı.
Ben adete 4-5 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti, zaten negatife göre hareket edip tatile gittim yüzdüm daldım kaydım bi sürü şey yaptım. Sonra adet günüm 2 gün geçti ve pozitifi gördüm şok oldum. O zaman anladım biraz geç döllenme olabilir diye. İlk kan verdiğimde adet 3 gün geçmişti ve 207 çıktı. O gün doktora gittim, doktor iki kez yumurtlamışsın, adete yakın olan yumurta döllenmiş dedi. İki gün sonra tekrar kan verdim 565 oldu güzel ilerledi. Bugün de keseyi gördük, kese de sata göre 5-6 gün geride. 5 gün kadar geç döllenme var, her şey yolunda bi çok gebelik bu şekilde oluşuyo dedi

Bide kan vermeye dun sabah gittim gece cıktı sonuclar bekleyemedim uyuyakaldım gece sabah sonucu görünce telas yaptım öğleden sonra aile hekimim yanına çagırmıstı kan degerlerimi yorumlamaya ona soracagım doktorumdan da randevu almaya calıstım ama en erken 16 sına verdi randecuyu
Zaten iki günde bir iki kat artması gerekiyo ya yarın bi daha kan ver, iki kat arttıysa endişelenme canım. Sonra hesapla ve değerler 1500 leri geçince ancak git bence doktora, direkt keseyi görmeye. Erken gitmenin bi anlamı olmuyo çünkü

Oy çok güzel artmış maşallah canım 😍 geçen hafta tam ben böyleydim pazartesi 207, çarşamba 565 ti, bugün keseyi gördüm. Sen de pazartesi bile görürsün inşallah keseyi :)
Doktoruma yazdım canım bakalım ne zaman çağıracak 😍 daha kan istemez inşallah 😅

X