2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Selamlar hanımlar, bata 2 var, sanırım hamilelik var 🌸

Eklentiler

• IMG_1760.jpeg
    IMG_1760.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 121
C
Sat 25 nisan
Bat 19 Mayıs
Yarın aşılama oluyorm insallah bu ay hepimiz pozitif görürüz 🙏🧿
Canım aşılamadan sonra. Kasık ağrın oldu mu? Kaç gün sürdü? Ben de pazartesi oldum. Önceki aşılamada hiç ağrım olmamıştı bunda ağrım var da merak ettim

üzme canım kendini seni o kadar iyi anlıyorum ki bak bende hemen hemen 1 senedir deniyoruz ama bizimde olmuyo Allah geciktiriyorsa birşeyi güzelleştiriyodur diye bi söz duymuştum ne zaman umudumu kesmeyi düşünsem bu sözü getiriyorum aklıma
Canım klomen, aşılama gibi birşeylere yönlendirdi mi doktorun?

Kızlar bata 1 gün var normal gebelik testi yaptım biley çıkmadı geçmesini mi beklemem gerekiyordu ya yoksa üzülmelimiyim 🥺

C
Canım aşılamadan sonra. Kasık ağrın oldu mu? Kaç gün sürdü? Ben de pazartesi oldum. Önceki aşılamada hiç ağrım olmamıştı bunda ağrım var da merak ettim
Evet sağ kasıgım agrıdı özellikle oturduğum yerden kalkarken hala agrıyor kramp gibi sanki birde bacaklarımın alt arka tarafındaki etlerim agrıyor bugun sabah tuvalete gittim afedersin ama pecete ile sildigimde kahve rengi minik bir leke geldi aradım doktoru hemen birazdan donecekler 🥲

Merhabalar şuan 4+3 hamileyim. Bundan 5-6 gün önceye kadar şiddetli kasık ağrılarım oluyordu . Bu bi kaç gündür baya azaldı arada giriyor hala ama. Ayağa kalktığım zamanlarda da hafif oluyor ağrı bu normal mi

Merhabalar şuan 4+3 hamileyim. Bundan 5-6 gün önceye kadar şiddetli kasık ağrılarım oluyordu . Bu bi kaç gündür baya azaldı arada giriyor hala ama. Ayağa kalktığım zamanlarda da hafif oluyor ağrı bu normal mi
Merhaba kasik ağrısından başka belirtiniz varmiydi

Evet sağ kasıgım agrıdı özellikle oturduğum yerden kalkarken hala agrıyor kramp gibi sanki birde bacaklarımın alt arka tarafındaki etlerim agrıyor bugun sabah tuvalete gittim afedersin ama pecete ile sildigimde kahve rengi minik bir leke geldi aradım doktoru hemen birazdan donecekler 🥲
O lekeye yerleşme diyorlar. Yumurtlamadan sonra döllenme olursa bir kaç kadın hemen minik lekenme görmüştü. Yine forumlardan okuduğum bilgi tabi canım. Umarım seninde öyle birşeydir

X