2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar takvime ve doktorun dediğine göre yumurtlama haftam bu hafta ama ben salı günü eğer ki yumurtalar büyüdüyse aşılama olucak ama şöyle Bi şey de var ben şimdi şu Bi kaç günü değerlendirecek miyim yoksa beklicek miyim aşılamayı kafam karıştı bana akıl verin ya

Kova Burcu nasıl oluyor canım aydınlat bizi
Bilime eğitime akıla mantığa çok önem veriyor genelde kova çocukları çok araştıran çocuklar annem bu ay olsun ne güzel zeki olur diyo bana bir sonraki aya kalırsak balık burcu olur bebişler o da sevgi Pıtırcığı ama çok duygusal olur nasip hepsi
Eşim kova tamamen mantık adamı iş konusunda çok hırslı teknolojiye de çok hakim bir taraftan kova çocuk bana da mantıklı geliyor

Kız bende kova yım ama bende ne mantık kaldı ne akıl kaldı ikisinde evlendikten sonra bitti geri alma şansımız var mı

Aşılamadan sonra ilişki öneriyor diye biliyorum ama öncesinde ilişki yasak mı değil mi bilmiyorum

Yaa canım oğluşum bir kez rüyamda gördüm 3 4 yaşlarındaydı eğilip soruyordum sen benim oğlum musun diyodum evet diyodu bana anne mi diyorsun dedim evet dedi tıpkı bana benziyordu
ben de ve eşimde hep rüyamızda o günden beri kız çocuğu görüyoruz kahküllü minnoş bisey ortak rüyalar görmemiz çok tuhaf geliyor evren işaretlerle dolu gerçekten şükürler olsun

ben de ve eşimde hep rüyamızda o günden beri kız çocuğu görüyoruz kahküllü minnoş bisey ortak rüyalar görmemiz çok tuhaf geliyor evren işaretlerle dolu gerçekten şükürler olsun
Yaa gerçekten kavuşamasakta rüyalarda buluşuyoruz çok şükür İnşAllah tekrardan anne olmak nasip olur ikimize de ve isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…