2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar son yaptığım test renksiz çıktı ama ben ayın 25 inde pik olduğunu düşündüm sonrası bayram zaten kontrol edemedim ama dün yaptığım test de pik gibi kasık ağrım da vardı zaten

Eklentiler

• IMG-20230703-WA0072.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar son yaptığım test renksiz çıktı ama ben ayın 25 inde pik olduğunu düşündüm sonrası bayram zaten kontrol edemedim ama dün yaptığım test de pik gibi kasık ağrım da vardı zaten
İkinci bir yumurtan büyümüş olabilir mi acaba. Belkide 25inden sonra çatlayamadı öyle de olabilir canım çünkü doktorlar çatladıktan bir hafta sonraya kadar devam edin ilişkiye diyorlar

İkinci bir yumurtan büyümüş olabilir mi acaba. Belkide 25inden sonra çatlayamadı öyle de olabilir canım çünkü doktorlar çatladıktan bir hafta sonraya kadar devam edin ilişkiye diyorlar
Sağol canım ben bu işlerde yeniyim kendimi yeni keşfediyorum. Hepiniz de çok sağolun tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz çok faydalı oluyor

Sağol canım ben bu işlerde yeniyim kendimi yeni keşfediyorum. Hepiniz de çok sağolun tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz çok faydalı oluyor
İnşallah hemen hamile kalırsın da canım herşeyi ögrenmek zorunda kalmazsın 1 senedir burdayım bilmedigimiz görmedigimiz bişe kalmadı keşke bilmeden hamile kalsaydım elimizi verdik kolumuzu kaptırdık psikoloji tavan anlıyacagın kuzum. İnşallah sen bu yolunda hamile olarak ilerlersin

Hahahah kız öyle bi bahsettin ki burası batak ne topikler gördük beee yakında yıl dönümü kutlayacağım burda

İnşallah hep birlikte kalırız canım. Onu fark ettim bende kaptırdım elimi kolumu

Bence çift yumurtlama olmuş canım İnnovita sayfasında da takip ediyorum aynı bu şekilde çift yumurtlama yakalayanlar oluyor

tatlım var gibi duruyor sabah test yaptın mı tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…