2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok sağol canım benim İnşAllah dualarımız kabul olur Sen napıyosun kaçıncı gündesin yumurtlama günün geçti mi
Amin canım inşallah
Ben sonra test yapıp size resim atacağım bana ikinci kez yumurtluyormuşum gibi geldi ama bilemedim. Kasıklarımda ağrı var
Sende kendini rahat bırak bugünün eşinin Doğum günüydü galiba güzel vakit geçirin inşallah testler doğru sonuç verir sağlıklı bir hamilelik ve mutlu son düşünsene sene babasına hediyeyi beraber verirsiniz

Evet canım eşimin doğum gününü mutlu geçirmek istiyorum Testleri geride bırakıp ona odaklanıcam

Canım bu ultrason resmi sanamı ait hangisi
Kese hangisi bebek hem orda 38 haftalık yazıyor

Bu sana ait degil canım bunun dogumu yakın 3700gram olmuş bebek senden bir önceki hastanın olmasın

Ama ultrasonda kese görünüyor bence bilgileri girmeyi unuttular önceki hastanın bilgileri kaldı
Birden fazla kese gördüm ben valla kilosu yazıyor. Haftası yazıyor canım bazen önceki hastanınkini çıkarıp verebiliyorlar canım

İnşAllah bebeğim peki predictor negatifken böyle silik çizgi bırakıyor muydu? Çokta erken yapmadım aslında 13.gün olsa net bir şekilde çıkardı diye düşünüyorum o yüzden baya olumsuzum
Funda da rastladım o yuzden çıkmaz dıyemıyorum her teste suphelı yaklaşıyorum artık balım ama olmaz dıye bırsey yok kuzum testın varmı daha

Aaa innovitada var bence nasıl yok demiş şaşırdım

Ayyy ben gördüm ya şimdikuzum çok düşük değer ola bilir umutlandırmakta istemiyorum ama görünüyor

Ayyy ben gördüm ya şimdikuzum çok düşük değer ola bilir umutlandırmakta istemiyorum ama görünüyor
Bende hiç görememiştim hatta arkadaşlar bana moral olsun diye öyle söylüyorlar diye düşünmüştüm üst üste söylenince bir bakayım dedim filtreleyince öyle gördüm silik çizgiyi. İnşAllah doğrudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…